Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z "The Voice". TVP ukarała ją za poglądy polityczne?

Barbara Kurdej-Szatan do tej pory prowadziła "The Voice" w TVP2
Barbara Kurdej-Szatan do tej pory prowadziła "The Voice" w TVP2 Fot. Instagram / kurdejszatan
To zła wiadomość dla fanów "Voice of Poland" i Barbary Kurdej-Szatan. Prezenterka nie poprowadzi bowiem już ani tego programu, ani "The Voice. Kids". Dlaczego? Powody mają być dość zaskakujące.


Barbara-Kurdej Szatan była do tej pory niekwestionowaną gwiazdą Telewizji Polskiej. Aktorka gra w "M jak miłość", prowadziła też szereg programów, m.in. "Voice of Poland", "The Voice. Kids" i "Kocham Cię, Polską". Nic dziwnego, że niektórzy widzowie mieli już nią przesyt.

Teraz przesyt ten ma już chyba również sama TVP, która właśnie zwolniła Kurdej-Szatan z obu programów pod sztandarem "The Voice". "Według naszych informacji, TVP uznała, że Kurdej-Szatan zbyt często pojawiała się jako prowadząca show" – podaje nieoficjalnie gazeta "Party". Jednak to nie wszystko. Sprawa ma mieć również kontekst... polityczny.Jak pisze "Party", powołując się na słowa osób z produkcji "The Voice", władzom TVP nie spodobały się poglądy polityczne Kurdej-Szatan. Te bowiem nie zgadzały się z linią programową telewizji Jacka Kurskiego. Prezenterka wsparła Rafała Trzaskowskiego w wyborach w Warszawie, protestowała w obronie sądów, poparła paradę równości, a w mediach społecznościowych porównała raz sytuację polityczną w Polsce do tej panującej w Białorusi.Kurdej-Szatan nie tylko została za karę zwolniona z prowadzenia "Voice of Poland" i "The Voice. Kids", ale również nie może wystąpić na konkursie literackim w Opolu. Celebrytka zdecydowała się na reważ – wystąpi na festiwalu w Opolu organizowanym przez Polsat.

źródło: "Party"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Koniec papierowych legitymacji! Szkoły wprowadzają w życie nowe przepisy MEN

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
CYTATY 0 0Pięć ważnych cytatów, które doskonale oddają nową sytuację w Polsce