"Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu". Szczere wyznanie Roksany Węgiel

Roksana Węgiel opowiedziała jak ważna w jej życiu jest wiara.
Roksana Węgiel opowiedziała jak ważna w jej życiu jest wiara. Fot. Instagram / roxie_wegiel
Roksana Węgiel właśnie wydała swoją debiutancką płytę. Znalazł się na niej utwór "Wierzę w Ciebie, Panie". Zapytana, skąd taka pozycja w repertuarze odpowiedziała, że wiara w Boga sprawia, że czuje się spokojna i z ufnością patrzy w przyszłość.


– Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego – mówiła w rozmowie z portalem Gazeta.pl młoda wokalistka.Roksana Węgiel skomentowała także hejt, z którym w ostatnim czasie się spotyka. (O tym, że artystka zwłaszcza w sieci jest obrzucana błotem pisaliśmy w naTemat). Przyznała, że taka krytyka nie robi na niej wrażenia.

– Tak, spływa po mnie. Nikt nie ma śmiałości, żeby podejść i powiedzieć mi coś niemiłego prosto w twarz – mówiła.

Odniosła się także do zarzutów dotyczących jej metamorfoz. Wiele osób uważa, że ubiera się zbyt dojrzale. – Ludzie poznali mnie w internecie, jak miałam 12 lat. Minęły dwa lata, podczas których się po prostu zmieniłam. To przecież normalne, nie była to żadna zaplanowana metamorfoza. W ogóle jestem ostatnio chodzącą kontrowersją... Trochę mnie to śmieszy – dodała.Zapytana o słynne selfie z parą prezydencką wyjaśniła, że nie widzi w tym nic złego. Jej garderoba podczas jednego z koncertów w Puławach była obok garderoby Andrzeja Dudy, dlatego postanowiła z nim chwilę porozmawiać. – Potem zrobiliśmy sobie zdjęcie, które wstawiłam na Instagrama. Nie wiem, co w tym złego. W końcu to jest głowa państwa – stwierdziła.

Młoda wokalistka, mówiła także, że kariera wokalna od zawsze była jej marzeniem. Nie spodziewała się jednak, że tak szybko uda jej się zrealizować pragnienia. Teraz chciałaby jednak, aby jej twórczość była znana w Europie i Stanach Zjednoczonych.

źródło: Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię