Szydło wyśmiewa doniesienia mediów dotyczące jej kariery w Unii. "Życzę cierpliwości"

Według doniesień mediów Szydło miała po sporym sukcesie w wyborach do PE otrzymać stanowisko komisarza UE.
Według doniesień mediów Szydło miała po sporym sukcesie w wyborach do PE otrzymać stanowisko komisarza UE. Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Radio RMF FM w weekend poinformowało nieoficjalnie, że Beata Szydło nie chce być kandydatką na polskiego komisarza Unii Europejskiej. Była premier postanowiła skomentować te doniesienia na Twitterze. Jednym, ale dosadnym tweetem.


Według informacji podanych przez radio, Szydło odrzuciła stanowisko komisarza i miała nawet rozmawiać w tej sprawie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Z doniesień wynika również, że była premier nie czuje się jeszcze na tyle pewnie w Brukseli.

Beata Szydło postanowiła odnieść się na Twitterze do informacji, które pojawiły się w mediach. "Sensacyjne doniesienia RMF FM w sprawie stanowisk w Unii Europejskiej wskazują, że lato rozpoczęło się na dobre, a tym samym sezon ogórkowy" – napisała.

"A więc miłej niedzieli, a wszystkim szczęśliwcom, którzy zaczynają urlopy, dobrego wypoczynku życzę. Zaś pasjonatom politycznych ploteczek, cierpliwości" – dodała we wpisie.

Jeżeli zaś chodzi o kariery innych polityków w Brukseli, to z ostatnich informacji wynika, że Donald Tusk nie jest brany pod uwagę jako kandydat na szefa KE. Z drugiej strony pojawiły się jednak informacje świadczące o tym, że nie można wykluczyć takiego scenariusza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Koniec papierowych legitymacji! Szkoły wprowadzają w życie nowe przepisy MEN

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
CYTATY 0 0Pięć ważnych cytatów, które doskonale oddają nową sytuację w Polsce