Polski raper podciął sobie żyły podczas transmisji na żywo na Facebooku. "Ciało to tylko awatar"

Muzyk nie zrobił tego dla "fejmu".
Muzyk nie zrobił tego dla "fejmu". Fot. Instagram/psychotrop666
Psychotrop streamował w internecie moment, w którym podciął sobie żyły. Kontrowersyjny muzyk został uratowany przez fanów, którzy wezwali na ratunek karetkę. Raper opublikował w mediach społecznościowych komentarz dotyczący całej sytuacji.


Młody muzyk z Olsztyna podciął sobie żyły w niedzielę podczas transmisji na żywo na Facebooku. Widzowie oglądający jego relacje byli zaniepokojeni, gdy raper zaczął się wykrwawiać. Jeden z obserwatorów znał na szczęście adres Psychotropa i wezwał tam pomoc.

Raper postanowił sprostować całą sytuację i opublikował w internecie wpis. "Jeżeli ktoś myśli, że to była akcja promocyjna, to jest idiotą (…) Zrobiłem to, bo obiecałem dawno temu, że tak zrobię, że zrobię transmisję z podcinania żył" – czytamy w jego poście.

"Gdybym chciał z tego zrobić reklamę, to bym zapowiadał to tydzień wcześniej i wtedy cały kraj by o tym trąbił" – podkreślił. Jak zapewnił, wybryk ten nie miał na celu pokazania jego słabości. "Ludzie, którzy choć trochę mnie znają, albo chociaż znają dobrze moją twórczość, rozumieją i wiedzą, że to nie był desperacki akt czy szukanie atencji" – zaznaczył raper.

"Pamiętajcie, że śmierć to tylko początek, a ciało to tylko awatar i każdy powinien mieć prawo decydować, co z nim robić i kiedy go opuścić" – napisał.

Psychotrop kilka lat temu działał pod pseudonimem HST Djobeł i już wtedy słynął z kontrowersyjnych akcji. Raper był m.in. oskarżony o usiłowanie zabójstwa – trafił za kratki na trzy lata.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"