Chodakowska porównała osobę otyłą do samobójcy. "Zadbaj o siebie, nie truj się"

Trenerka nazwała swój filmik "opierdzielem od konia".
Trenerka nazwała swój filmik "opierdzielem od konia". Fot. Ewa Chodakowska / Instagram
Ewa Chodakowska dodała na Instagramie kolejny filmik motywacyjny, w którym dostało się osobom otyłym - trenerka fitness porównała je do samobójców. Jej zdaniem należy zwracać uwagę na problem otyłości i złego odżywiania się.


Swoje nagranie Chodakowska nazwała "opierdzielem od konia". – Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się – zaczęła filmik trenerka. 37-latka postanowiła przytoczyć w nim pewną historię.

– Ostatnio byłam na stacji benzynowej, patrzę, rodzina rozmiar 3 XL, jak nic wszyscy. Buzie ociekają sosami, hot-dogi w ręce (…) Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom! I co czytam w komentarzach? Nie wolno tak wytykać palcem, nie wolno zwracać uwagi – powiedziała Chodakowska.

W dalszej części wideo porównała ona osobę zmagającą się z otyłością do samobójcy. – Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję – dodała.

Pod postem trenerki pojawiło się wiele popierających ją komentarzy. "Bycie obojętnym to najgorsze co może człowiek zrobić nie tylko wobec siebie, ale też innych. Niestety zwracając uwagę często postrzegany jest jako ten zły mimo szczerych intencji" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię