Dwie 13-latki molestowane w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Policja aresztowała podejrzanego

Dwie ofiary molestowania w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku.
Dwie ofiary molestowania w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Fot. Michał Ryniak / Agencja Gazeta
Szpital Psychiatryczny w Gdańsku po raz kolejny trafia na nagłówki mediów i znowu chodzi o sprawę na tle seksualnym związaną z pacjentkami szpitala. Tym razem to dwie trzynastolatki padły ofiarą molestowania, którego miał dopuścić się 37-letni podopieczny placówki – informuje Radio ZET.


"W Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku doszło do molestowania seksualnego dwóch 13-letnich pacjentek. Policja zatrzymała, postawiła zarzuty i aresztowała 37-letniego podopiecznego placówki" – podało na Twitterze Radio ZET. Przypomnijmy, że to właśnie w tej placówce miało w maju dojść do gwałtu na 15-letniej pacjentce. O popełnienie tego czynu oskarżono innego pacjenta z sąsiedniej sali.

Na łamach naTemat.pl opublikowaliśmy ostatnio także list od czytelnika, który parę lat temu trafił do szpitala na Srebrzysku po próbie samobójczej. Wcześniej przez kilkanaście lat leczył się z depresji. Na oddziale spędził prawie półtora miesiąca. Opisał nam, czego był świadkiem.

Tymczasem 37-latkowi postawiono już zarzut doprowadzenia przemocą dwóch 13-latek do innych czynności seksualnych. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

źródło: Radio ZET
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...