Dowiemy się, co się stało z Madeleine McCann? W sprawie pojawił się nowy tajemniczy podejrzany

Sprawą zaginięcia małej Maddie żył cały świat
Sprawą zaginięcia małej Maddie żył cały świat Fot. Screen z YouTube / Netflix Polska
Sprawa zaginięcia małej Madeleine McCann jest jedną z największych zagadek XXI wieku. Co stało się 12 lat temu w hotelowym pokoju? Być może się tego dowiemy. W sprawie pojawił się tajemniczy mężczyzna.


Trzyletnia Brytyjka Madeleine McCann zniknęła z hotelowego pokoju podczas wakacji w Praia da Luz w Portugalii w maju 2007 roku. Wciąż trwają poszukiwania dziewczynki, która dziś miałaby już 16 lat.

Nie wiadomo jednak, czy McCann – o której ostatnio powstał serial Netflixa – wciąż żyje. Śledczy są zdeterminowani, żeby odpowiedzieć na to pytanie – w czerwcu brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych przedłużyło śledztwo o kolejny rok.

Jak jednak pisze portugalska gazeta "Correio da Manhã", "policja jest o krok bliżej od dowiedzenia się, co się stało z Madeleine".

Brytyjscy i portugalscy policjanci ostatnio spotkali się w Porto – pierwszy raz od dawna. W jakim celu? W sprawie miał pojawić się nowy główny podejrzany – tajemniczy mężczyzna, który znajdował się w regionie Algavre w czasie, kiedy dziewczynka zniknęła. Informację o nim otrzymała lokalna policja.Nie wiadomo, czy policyjni detektywi wiedzą, gdzie obecnie znajduje się mężczyzna. – Wszystko jest bardzo tajne. Tylko policja wie, kim jest podejrzany – powiedziało portugalskiej gazecie źródło związane z rodziną McCannów.

Z kolei zajmujący się zaginięciem Madeleine detektyw David Edgar stwierdził, że "największą nadzieją na zwrot w śledztwie jest to, że kogoś będzie gryzło sumienie". – Może być też tak, że porywacz Madeleine umiera i chce przed śmiercią wyznać co się stało – stwierdził.

źródło: Mirror
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...