Netflix rzucił nowe światło na zaginięcie Maddie McCann. Ujawniono pytania, na które jej matka nie odpowiedziała

Sprawą zaginięcia małej Maddie żył cały świat.
Sprawą zaginięcia małej Maddie żył cały świat. Fot. Screen z YouTube / Netflix Polska
Tą sprawą żył cały świat – mała dziewczynka zaginęła na wakacjach w Portugalii, a wokół tego tajemniczego wydarzenia narosło wiele teorii. Ich zbadaniem zajął się teraz Netflix. Stworzono dokumentalną produkcję, w którym ujawniono m.in. 48 pytań, na które... matka Maddie McCann nie odpowiedziała portugalskiej policji.


"Zaginięcie Madeleine McCann" to film dokumentalny o zaginięciu 3-letniej dziewczynki, do którego doszło w 2007 roku. Wciąż trwają poszukiwania Maddie, choć dziś dziewczynka miałaby już 16 lat. O ile wciąż jeszcze żyje.

Twórcy filmu skupili się między na innymi na pytaniach, które zadawali portugalscy policjanci matce dziewczynki. Co Kate McCann zobaczyła, gdy weszła do apartamentu i czego dotykała? Czy poszła sprawdzić szafę i zajrzała za sofę? Ile czasu spędziła na poszukiwaniach i dlaczego nie krzyczała do męża z balkonu, tylko zeszła do niego na dół? Lista jest długa i obejmuje łącznie 48 zastanawiających pytań.Na żadne matka nie odpowiedziała. Nie wyjaśniła też, skąd się wzięła krew, którą inspektorzy znaleźli za kanapą w apartamencie. Zagadką pozostaje również, skąd wzięła się krew w bagażniku samochodu, który wynajęto już po rzekomym zaginięciu dziewczynki. Matka nie skomentowała też wyników badań, które wykazały, iż krew w pokoju i w aucie należała do Maddie.

Policja w portugalskim Algarve, która początkowo zajmowała się sprawą, uważała, że dziecko zostało przypadkowo zabite przez rodziców. Twierdzono, że pozbyli się ciała i upozorowali porwanie. Kate i Gerry McCannowie odrzucili insynuacje inspektorów o możliwości skrzywdzenia córki, a śledczy nigdy nie postawili im zarzutów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop Mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun