Harry i Meghan zatrudnili trzecią nianię dla Archiego. Dwie poprzednie już u nich nie pracują

Od narodzin Archiego minęło ponad 7 tygodni, a książęca para już zatrudniła trzecią z kolei nianię.
Od narodzin Archiego minęło ponad 7 tygodni, a książęca para już zatrudniła trzecią z kolei nianię. Fot. Instagram/sussexroyal
Zagraniczne media donoszą, że w ciągu zaledwie sześciu tygodniu książęca para zatrudniła kolejną nianię, która zajmie się ich dzieckiem w posiadłości Frogmore Cottage. Poprzednie dwie opiekunki opuściły już rezydencję Sussexów.


Książęca para zatrudniła trzecią nianię siedem tygodni po narodzinach małego Archiego. Jak podają brytyjskie media, dwie poprzednie nianie zakończyły współpracę z księciem Harrym i księżną Meghan. Niewiadomo, jaki był powód ich odejścia.

Według osób z królewskiego kręgu taka wymiana opiekunek ma być kolejnym potwierdzeniem tego, że z Meghan Markle ciężko jest się dogadać. Na wieść o zatrudnieniu kolejnej niani zareagowali nawet użytkownicy Twittera - oni też winą za całą sprawę obarczają byłą aktorkę. "Cóż, nie trzeba być fizykiem nuklearnym, żeby wiedzieć, że Markle jest trudna" – czytamy w jednym z wpisów.

Jak podaje jeden z informatorów dziennika "The Sun", decyzje związane z zatrudnianiem niań są podejmowane zarówno przez księżną, jak i księcia i mają one dla nich charakter "bardzo personalny".

Sussexowie mają ponoć wysokie wymagania wobec zatrudnionych niań. Obecna opiekunka jest m.in. zobowiązana milczeć na temat szczegółów życia małego Archiego i jego rodziny.

źródło: "The Sun"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
0 0
0 0
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki