Dalszy ciąg ataku na Dulkiewicz. Krystyna Pawłowicz nadała prezydentom Gdańska i Warszawy przydomki

Krystyna Pawłowicz na Twitterze wymyśliła przydomki dla Aleksandry Dulkiewicz i Rafała Trzaskowskiego.
Krystyna Pawłowicz na Twitterze wymyśliła przydomki dla Aleksandry Dulkiewicz i Rafała Trzaskowskiego. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz w weekend była szczególnie aktywna na Twitterze. Posłanka PiS nie omieszkała skomentować najważniejszych wydarzeń i zaatakować Aleksandry Dulkiewicz. Ta nazwała prezydent Gdańska "krówką". Uderzyła też m.in. w Rafała Trzaskowskiego.


Prawicowe media prowadzą ostry atak na Aleksandrę Dulkiewicz. Na najnowszej okładce "Sieci" obok prezydent Gdańska pojawia się Donald Tusk i Paweł Adamowicz, który zginął w wyniku zamachu przeprowadzonego 13 stycznia. Wybito tytuł: "Czy Gdańsk chce do Niemiec?". Jak wyraźnie widać, na główny cel wpływowa w środowisku PiS redakcja wzięła Aleksandrę Dulkiewicz – to jej twarz sąsiaduje ze swastykami.

Ale nie tylko prawicowe media atakują Dulkiewicz, robią to także politycy partii rządzącej. W miniony weekend Krystyna Pawłowicz opublikowała szereg postów uderzających w prezydentów Gdańska i Warszawy.

"Podobno D. Tusk zdecydował, że prezydentem RP ma być Oleńka Dulkiewicz "Krówka"... Gdańsk już prawie niemiecki, choć »Westerplatte jeszcze się broni«. Ale Oleńka da radę" – napisała posłanka PiS na Twitterze.

I dodała: "A poseł G. »Zniszczę Cię« Schetyna w kontrze, że nie, prezydentem RP ma być Rafcio »LGBT« Trzaskowski... Taki wybór". Ale na tym posłanka PiS nie poprzestała. Krystyna Pawłowicz postanowiła także skomentować deklarację Roberta Biedronia. Ten w sobotę poinformował, że Wiosna podejmie rozmowy z Koalicją Europejską na temat wspólnego startu w wyborach parlamentarnych.

"Po wchłonięciu także Wiosny R. Biedronia, PO z Tuskiem i Schetyną uważa, że w sumie antypol. lewactwo zyska nad PIS przewagę, tj. ok 55 proc. głosów i że wreszcie uda się polskość obalić raz na zawsze. Zagranica i wewnętrzna kolumna już czekają i wesprą" – napisała Pawłowicz. I zaapelowała: "Polacy, tylko najwyższa mobilizacja".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!