Dalszy ciąg ataku na Dulkiewicz. Krystyna Pawłowicz nadała prezydentom Gdańska i Warszawy przydomki

Krystyna Pawłowicz na Twitterze wymyśliła przydomki dla Aleksandry Dulkiewicz i Rafała Trzaskowskiego.
Krystyna Pawłowicz na Twitterze wymyśliła przydomki dla Aleksandry Dulkiewicz i Rafała Trzaskowskiego. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz w weekend była szczególnie aktywna na Twitterze. Posłanka PiS nie omieszkała skomentować najważniejszych wydarzeń i zaatakować Aleksandry Dulkiewicz. Ta nazwała prezydent Gdańska "krówką". Uderzyła też m.in. w Rafała Trzaskowskiego.


Prawicowe media prowadzą ostry atak na Aleksandrę Dulkiewicz. Na najnowszej okładce "Sieci" obok prezydent Gdańska pojawia się Donald Tusk i Paweł Adamowicz, który zginął w wyniku zamachu przeprowadzonego 13 stycznia. Wybito tytuł: "Czy Gdańsk chce do Niemiec?". Jak wyraźnie widać, na główny cel wpływowa w środowisku PiS redakcja wzięła Aleksandrę Dulkiewicz – to jej twarz sąsiaduje ze swastykami.

Ale nie tylko prawicowe media atakują Dulkiewicz, robią to także politycy partii rządzącej. W miniony weekend Krystyna Pawłowicz opublikowała szereg postów uderzających w prezydentów Gdańska i Warszawy.

"Podobno D. Tusk zdecydował, że prezydentem RP ma być Oleńka Dulkiewicz "Krówka"... Gdańsk już prawie niemiecki, choć »Westerplatte jeszcze się broni«. Ale Oleńka da radę" – napisała posłanka PiS na Twitterze.

I dodała: "A poseł G. »Zniszczę Cię« Schetyna w kontrze, że nie, prezydentem RP ma być Rafcio »LGBT« Trzaskowski... Taki wybór". Ale na tym posłanka PiS nie poprzestała. Krystyna Pawłowicz postanowiła także skomentować deklarację Roberta Biedronia. Ten w sobotę poinformował, że Wiosna podejmie rozmowy z Koalicją Europejską na temat wspólnego startu w wyborach parlamentarnych.

"Po wchłonięciu także Wiosny R. Biedronia, PO z Tuskiem i Schetyną uważa, że w sumie antypol. lewactwo zyska nad PIS przewagę, tj. ok 55 proc. głosów i że wreszcie uda się polskość obalić raz na zawsze. Zagranica i wewnętrzna kolumna już czekają i wesprą" – napisała Pawłowicz. I zaapelowała: "Polacy, tylko najwyższa mobilizacja".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ