Otrzyjcie łzy! Będą dodatkowe bilety na koncert Podsiadły i Taco Hemingwaya

Koncert Podsiadły i Hemingwaya będzie wydarzeniem roku
Koncert Podsiadły i Hemingwaya będzie wydarzeniem roku Fot. Instagram / tacohemingway / dylanwishop
Szykujcie komputery. Już za kilka dni będzie można kupić dodatkowe bilety na wspólny koncert Podsiadły i Hemingway'a. Walka z pewnością będzie zacięta – biletów na to swoiste wydarzenie roku będzie niewiele.


Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło odbędzie się 28 września na PGE Narodowym w Warszawie. To wydarzenie bez precedensu, ponieważ, jak dotąd, żaden polski artysta nie zagrał solowego koncertu w tym miejscu. Jeśli jednak są jacyś muzycy znad Wisły, którzy mogli "wyprzedać stadion", to tylko Hemingway i Podsiadło.

Tak też się stało. Pierwsza pula biletów rozeszła się w maju w... dwie minuty. Druga – równie błyskawicznie. Ci, którym się nie udało, musieli obejść się smakiem. Zwłaszcza, że bilety są imienne i od nikogo nie można ich odkupić.

Teraz fani obu artystów mogą jednak otrzeć łzy. Będzie jeszcze jedna pula biletów, o czym poinformował sam Podsiadło na stronie wydarzenia."Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić biletów na koncert na PGE Narodowym będą mieli dodatkową, ostatnią szansę żeby to zrobić. Dzięki kilku zbiegom produkcyjnym udało nam się wygospodarować pulę biletów na płytę" – napisał muzyk. Artysta dodał, że "ich niestety niewiele, ale lepsze niewiele, niż nic". "Więcej już naprawdę nie mamy" – zapewnił.

Bilety na jedyny koncert Taco Hemingwaya w tym roku i ostatni Podsiadły trafią do sprzedaży w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie ebilet.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię