Godlewska chciała wytatuować sobie łacińską sentencję. Zrobiła w niej potężny błąd

Esmeralda Godlewska zrobiła sobie tatuaż z łacińską sentencją. Szkoda, że z błędem.
Esmeralda Godlewska zrobiła sobie tatuaż z łacińską sentencją. Szkoda, że z błędem. Fot. Instagram / @esmeralda_godlewska
Nigdy nie wątpiliśmy, że wyłącznie dzięki własnym wysiłkom Esmeralda Godlewska znalazła się w miejscu, w którym jest teraz. Patocelebrytka zadbała o to, by nigdy o tym nie zapominać, tatuując sobie na nadgarstku łacińską sentencję. Tylko co znaczy "peraapera ad astra"?


Esmeraldzie Goldewskiej chodziło zapewne o słynne "per aspera ad astra" – "przez trudy do gwiazd". Niestety coś nie pykło. Zamiast popularnej paremii, na nadgarstku internetowej gwiazdy, pojawił się straszny babol.
Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie z tatuażem w swoim InstaStories. Po krótkim czasie zorientowała się, że "dzieło" jest totalną porażką i usunęła zdjęcie z Instagrama. W internecie jednak nic nie ginie.

U Godlewskich jakby ciszej
Po przegranej walce z Martą Linkiewicz na gali Fame MMA 3 oraz oskarżeniach o pobicie pod adresem jednego z warszawskich lekarzy, coraz mniej słychać w mediach o poczynaniach Esmeraldy Godlewskiej. Sytuacja z tatuażem może jednak wiele zmienić
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię