Niedawno wyleciała z "Pytania na śniadanie". Teraz prezenterka TVP dostała nową posadę

Marzenę Kawę będziemy mogli oglądać teraz na kanale TVP Info.
Marzenę Kawę będziemy mogli oglądać teraz na kanale TVP Info. Fot. Instagram/marzena_kawa
Marzena Kawa straciła pracę w programie śniadaniowym, ale szybko znalazła nową posadę. Tym razem poprowadzi "Teleexpress na deser", ponieważ jego obecna gospodyni idzie na macierzyńskie.


Marzenę Kawę w "Pytaniu na śniadanie" zastąpiła Ida Nowakowska, jurorka tanecznego programu "Dance, dance, dance". Jak się okazało, Kawie szybko udało się znaleźć inną pracę – teraz będą ją mogli oglądać widzowie TVP Info.

W "Teleexpressie na deser" Marzena Kawa zastąpi Monikę Piasecką, która spodziewa się obecnie drugiego dziecka i musi z tego względu pożegnać się na jakiś czas z programem.

"Kochani, nasz zespół rośnie w siłę, ostatnio dołączyła do nas Marzena Kawa! Tymczasem Marta Piasecka już niedługo ponownie zostanie mamą. Przesyła serdeczne pozdrowienia i nie może doczekać się ponownego spotkania z widzami!" – czytamy na facebookowym fanpage’u programu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki