Data urodzin Gessler na Wikipedii jest... nieprawdziwa. Gwiazda TVN wyjaśniła tę "tajemnicę"

Magda Gessler wyjaśniła "tajemnicę" swoich urodzin na Instagramie
Magda Gessler wyjaśniła "tajemnicę" swoich urodzin na Instagramie Fot. Instagram / Magda Gessler
10 lipca? Taki dzień narodzin Magdy Gessler podaje Wikipedia. Okazuje się jednak, że nie jest to prawdą. Wyszło to na jaw dzięki życzeniom urodzinowym, które Gessler złożyły jej dzieci. Kiedy urodziła się więc najsłynniejsza polska restauratorka?


Magda Gessler skończyła właśnie 66 lat! Z tej okazji jej dzieci – Lara Gessler i Tadeusz Muller – złożyły jej życzenia w specjalnym nagraniu, które prowadząca program "Kuchenne rewolucje" udostępniła na Instagramie.Filmik zaskoczył jednak internautów. Dlaczego? W nagraniu pada bowiem data 9 lipca, podczas gdy internet, w tym Wikipedia, twierdzą, że Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku.

"Pani Madziu, to kiedy te urodzinki. 9 lipca czy 10?!", "W Internecie pisze, że masz 10 lipca, czyli jest jakaś pomyłka straszna. P.S. Jak chcesz to sprawdzić, to wpisz sobie, Madziu kochana, w wyszukiwarkę 'Magda Gessler wiek' będzie pisało, że dziesiąty lipiec..." (pisownia oryginalna) – posypały się komentarze.

Na wątpliwości internautów szybko zareagowała sama restauratorka. "Tata wie" – odpowiedziała lakonicznie na kilka pytań.

W końcu Gessler wyjaśniła jednak tę tajemnicę. "Tata wpisał tak, jak to pamiętał" – poinformowała w komentarzu prowadząca "Kuchenne rewolucje". Okazało się więc, że ojciec Gessler, Mirosław Ikonowicz... podał złą datę urodzin córki w urzędzie. Wikipedia odmładza więc gwiazdę TVN o jeden dzień.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki