"Zawsze bierze więcej niż ja i poprawia deserem". Dziennikarz TVP twierdzi, że Ogórek nie ma anoreksji

Wygląd Magdaleny Ogórek postanowił wziąć w obronę dziennikarz TVP
Wygląd Magdaleny Ogórek postanowił wziąć w obronę dziennikarz TVP Fot. Twitter / Jacek Łęski
Internauci "diagnozują" u Magdaleny Ogórek anoreksję, ta zaprzecza, a w obronę bierze ją dziennikarz TVP Jacek Łęski. Zdaniem kolegi z pracy Ogórek je jeszcze więcej niż on i po prostu ma dobrą przemianę materii.


Magdalena Ogórek nie uniknęła kontrowersji podczas rodzinnego wyjazdu, którego jednym z przystanków był Dolny Śląsk. Dziennikarka TVP i ulubienica PiS wstawiła bowiem na Twitterze zdjęcie, na którym widać jej szczupłą sylwetkę.W komentarzach zawrzało – zdaniem większości internautów Ogórek jest bowiem stanowczo za szczupła. Niektórzy sugerują wręcz, że Ogórek choruje na anoreksję, co ostro dementowała sama zainteresowana.

Teraz w obronie Ogórek stanął jej kolega z TVP, prowadzący "Studio Polska" i "Alarm!", Jacek Łęski. Dziennikarz wstawił na Twittera zdjęcie Ogórek nad talerzem mięsnych szaszłyków i podpisał je: "Wkurza mnie ta dyskusja na temat diety i jedzenia Magdaleny Ogórek".Łęski wyjawił, że pracuje z Ogórek od trzech lat i czasem zdarza im się jeść razem. "Magda zawsze bierze więcej niż ja i poprawia deserem. Ja się muszę pilnować z dietą, ona nie. To jeden z dowodów na to, że nie ma sprawiedliwości na świecie" – napisał dziennikarz.

Na jego słowa odpowiedziała sama Ogórek. "Jacek, wiesz jak jest. Gdybyśmy pracowali w innych mediach, to nagłówek naTemat i Faktu brzmiałby: 'taka figura w wieku 40 lat – jak ona to robi?!'. Natomiast widzę, że dyskusja o mojej figurze przykryła łączenie koalicji" – zripostowała, nawiązując do artykułu naTemat.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki