Szykują się zmiany w "Dzień dobry TVN"? Jedna z ulubionych par ma zniknąć z wizji

Będą zmiany w "Dzień dobry TVN"? "Pytanie na śniadanie" w TVP2 ma wyższą oglądalność od programu w TVN.
Będą zmiany w "Dzień dobry TVN"? "Pytanie na śniadanie" w TVP2 ma wyższą oglądalność od programu w TVN. Fot. Instagram.com / Dzień Dobry TVN
"Pytanie na śniadanie" ma powody do świętowania. Poranny program emitowany w TVP2 pokonał śniadaniówkę w konkurencji, czyli "Dzień dobry TVN". Nie wiadomo, czy to w związku z ujawnionym właśnie wynikiem oglądalności, czy bez – pojawiły się informacje, że jedna z ulubionych par prowadzących "DDTVN" po wakacjach pożegna się z programem.


Branżowy portal wirtualnemedia.pl zaprezentował podsumowanie pierwszego półrocza oglądalności porannych programów w telewizji. W czołówce nastąpiła istotna zmiana – "Pytanie na śniadanie" wyprzedziło "Dzień dobry TVN".

Wymienili się miejscami
Średnia oglądalność "PnŚ" w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca wyniosła 509 tys. osób. To o 53 tys. więcej niż przed rokiem. Z kolei średnia widownia "DDTVN" w tym okresie to 501 tys. widzów, o 29 tys. mniej niż w analogicznym okresie. Trzecie miejsce 355 tys. widzów zajął magazyn "Nowy dzień z Polsat News".
Na profilu "Pytania na śniadanie" na Facebooku pochwalono się sukcesem. Przedstawiciele programu, o którym ostatnio najgłośniej było w kontekście wywiadu ocieplającego wizerunek prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, zapowiedzieli: "Będziemy jeszcze bardziej się starać, żeby Was nie zawieść".

Idą zmiany
Serwis "Plejada" tymczasem pisze, że w pokonanym "DDTVN" szykują się zmiany personalne. Jakie dokładnie, jeszcze nie wiadomo.

"Już po wakacjach z programu 'Dzień dobry TVN' zniknie jedna z najbardziej lubianych par prowadzących. Na jej miejsce pojawią się natomiast dwie nowe" – pisze portal. Nie padają jednak na razie żadne nazwiska. Aby dowiedzieć się, kto opuści program, a kto nowy się pojawi, trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość.


źródło: wirtualnemedia.pl, plejada.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!