Szykują się zmiany w "Dzień dobry TVN"? Jedna z ulubionych par ma zniknąć z wizji

Będą zmiany w "Dzień dobry TVN"? "Pytanie na śniadanie" w TVP2 ma wyższą oglądalność od programu w TVN.
Będą zmiany w "Dzień dobry TVN"? "Pytanie na śniadanie" w TVP2 ma wyższą oglądalność od programu w TVN. Fot. Instagram.com / Dzień Dobry TVN
"Pytanie na śniadanie" ma powody do świętowania. Poranny program emitowany w TVP2 pokonał śniadaniówkę w konkurencji, czyli "Dzień dobry TVN". Nie wiadomo, czy to w związku z ujawnionym właśnie wynikiem oglądalności, czy bez – pojawiły się informacje, że jedna z ulubionych par prowadzących "DDTVN" po wakacjach pożegna się z programem.


Branżowy portal wirtualnemedia.pl zaprezentował podsumowanie pierwszego półrocza oglądalności porannych programów w telewizji. W czołówce nastąpiła istotna zmiana – "Pytanie na śniadanie" wyprzedziło "Dzień dobry TVN".

Wymienili się miejscami
Średnia oglądalność "PnŚ" w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca wyniosła 509 tys. osób. To o 53 tys. więcej niż przed rokiem. Z kolei średnia widownia "DDTVN" w tym okresie to 501 tys. widzów, o 29 tys. mniej niż w analogicznym okresie. Trzecie miejsce 355 tys. widzów zajął magazyn "Nowy dzień z Polsat News".
Na profilu "Pytania na śniadanie" na Facebooku pochwalono się sukcesem. Przedstawiciele programu, o którym ostatnio najgłośniej było w kontekście wywiadu ocieplającego wizerunek prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, zapowiedzieli: "Będziemy jeszcze bardziej się starać, żeby Was nie zawieść".

Idą zmiany
Serwis "Plejada" tymczasem pisze, że w pokonanym "DDTVN" szykują się zmiany personalne. Jakie dokładnie, jeszcze nie wiadomo.

"Już po wakacjach z programu 'Dzień dobry TVN' zniknie jedna z najbardziej lubianych par prowadzących. Na jej miejsce pojawią się natomiast dwie nowe" – pisze portal. Nie padają jednak na razie żadne nazwiska. Aby dowiedzieć się, kto opuści program, a kto nowy się pojawi, trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość.


źródło: wirtualnemedia.pl, plejada.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki