Policja ujawniła zdjęcie ojca 5-letniego Dawida. Ma to pomóc w poszukiwaniach dziecka

Policja zdecydowała się opublikować zdjęcie ojca 5-letniego Dawida. Chłopiec poszukiwany jest od dwóch dni.
Policja zdecydowała się opublikować zdjęcie ojca 5-letniego Dawida. Chłopiec poszukiwany jest od dwóch dni. Fot. Policja
Już drugą dobę trwają poszukiwania 5-latka. Mały Dawid ostatnio widziany był w towarzystwie swojego ojca, który wkrótce potem popełnił samobójstwo. Policja zdecydowała się ujawnić zdjęcie mężczyzny.


Dawid Żukowski był pod opieką ojca. Mężczyzna skoczył pod pociąg, wcześniej jednak zdążył wysłać SMS do żony w którym napisał, że już nigdy więcej nie zobaczy syna. Od dwóch dni trwają poszukiwania chłopca, do akcji włączono nawet policyjny śmigłowiec. Działania policji jak na razie nie przyniosły żadnych rezultatów.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę 10 lipca. Wiadomo, że był ubrany w czarną kurtkę i granatowe spodnie oraz koszulkę polo z jasnym kołnierzykiem. Jednocześnie na stronach policji pojawiła się fotografia ojca 5-letniego Dawida.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"