Chodakowska zdradziła swoje wymiary, jej wzrost zaskoczył fanki. "Jesteś taka malutka?!"

Ewa Chodakowska regularnie motywuje swoje fanki na Instagramie
Ewa Chodakowska regularnie motywuje swoje fanki na Instagramie Fot. Instagram / Ewa Chodakowska Fitness Expert
Ile waży Ewa Chodakowska? Ile ma w talii? A ile wzrostu? Te pytania nurtowały wiele fanek najpopularniejszej polskiej trenerki. Teraz Chodakowska postanowiła zaspokoić ich ciekawość. Nie obyło się bez zaskoczeń – trenerka okazała się bowiem być zaskakująco niska.


Ewa Chodakowska to guru w dziedzinie fitness dla setek tysięcy Polek. Trenerka – która ostatnio wzbudziła kontrowersje swoimi opiniami – ustala programy ćwiczeniowe i żywieniowe, prowadzi treningi i obozy oraz regularnie motywuje na Instagramie. Chodakowska nigdy jednak nie zdradzała swoich własnych wymiarów, co zawsze intrygowało jej fanki.

Trenerka w końcu uległa ich namowom i wyjawiła prawie wszystko. "166 cm wzrostu, 63 cm w talii, 92 w biodrach, a w cyckach się nie liczy bo zrobione. Waga? 52 - 55 kg, w porywach do wakacyjnej wagi, której nigdy nie sprawdzam" – napisała żartobliwie i z dużym dystansem do siebie Chodakowska pod zdjęciem jej sylwetki.Ta pierwsza liczba zadziwiła jednak jej fanki. Chodzi o wzrost. "Kiedyś wydawało mi się, że jestem wyższa, pfff, jako nastolatka mówiłam z przekonaniem, że mam 170 cm. (...) Jak się okazało z czasem, kiedy staję zwyczajnie na luzie, mam 166 cm i więcej NIE BĘDZIE. Czasem bajeruję i wrzucam fotę na paluszkach, później w realu słyszę: 'O MATKO! Myślałam ze jesteś HERSZT BABA! Ze 180 cm wzrostu, że dupsko i biceps, i że cała TAKA DUŻA, a tu takie drobniutkie dziewczątko'" (pisownia oryginalna) – wyznała Chodakowska.

Jej fanki pochwaliły trenerkę za szczerość i nie ukrywały zdziwienia jej niskim wzrostem. "Jesteś taka malutka?", "Pamiętam, jak zobaczyłam Cię pierwszy raz na żywo, pomyślałam 'ale malutka'", "Dokładnie, na żywo jesteś taka drobniutka" – komentowały użytkowniczki Instagrama.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"