Po roli w "Polityce" Vegi odwołano jego występ. Grabowski o tym, jak trudno jest być Kaczyńskim

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński.
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński. Fot. Instagram / Patryk Vega
Andrzej Grabowski jest odtwórcą kluczowej roli w filmie "Polityka" Patryka Vegi. To on wciela się w postać stworzoną na wzór prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że wiele osób bierze bardzo na poważnie filmową fikcję, bo przez rolę lidera PiS Grabowski spotkał się już z ostracyzmem w swoim życiu zawodowym – pisze tygodnik "Wprost".


Aktor Andrzej Grabowski wyjawił na łamach tygodnika "Wprost", że po ujawnieniu, iż to on zagra rolę prezesa PiS u Patryka Vegi, spotkał się z ostracyzmem w niektórych środowiskach przez co ucierpiało jego życie zawodowe.

– Zajmuję się też stand-upem. I kilka dni temu odebrałem telefon, że zaplanowany występ odwołano, bo miało na niego przyjść kilku ważnych dla organizatorów ludzi, którzy nie przyszliby, gdybym ja wystąpił. Więc ze mnie zrezygnowano. To pierwszy objaw tego, że ostracyzm następuje i pewnie będzie następował. Ale przeżyłem już tyle, że przeżyję i to. Mam tylko nadzieję, że do więzienia nie trafię – stwierdził Andrzej Grabowski w rozmowie z tygodnikiem.W innym wywiadzie aktor przyznał, że musiał nieźle się wysilić, żeby w ogóle wcielić się w Kaczyńskiego. – By uzyskać podobne ułożenie warg, wkładałem do ust tampony dentystyczne – mówił. Do tego Grabowski musiał nosić ciemne soczewki i tupecik, żeby upodobnić się do lidera PiS.

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński raczej nie jest zadowolony z filmu, jaki powstaje pod okiem Patryka Vegi. Wystarczy przypomnieć wypowiedzi polityka z XIV Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale. Na nim Kaczyński uprzedził swoich zwolenników, co jego zdaniem będzie się działo w najbliższych miesiącach. Film "Polityka" Patryka Vegi nazwał "atakiem na Prawo i Sprawiedliwość".


źródło: "Wprost"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu