Czwarty sezon już się zbliża. Pokazano pierwsze kadry z nowego "Ricka i Morty'ego"

Pojawiły się pierwsze kadry z nowego "Ricka i Morty'ego".
Pojawiły się pierwsze kadry z nowego "Ricka i Morty'ego". Fot. Facebook / Rick and Morty
Na niektóre rzeczy czeka się bardziej niż na Gwiazdkę. Tak jest z kreskówką "Rick i Morty", której czwarty sezon zbliża się wielkimi krokami. "Entertainment Weekly" pokazał pierwsze kadry najnowszej odsłony serialu animowanego Adult Swim.


"Rick i Morty" to przykład serialu, który stał się kultowy wraz z datą premiery pierwszego odcinka. Animacja Adult Swim ma miliony fanów na całym świecie, w tym tak sławnych jak chociażby Kanye West. W internecie pojawiły się dwa kadry z nadchodzącego, czwartego sezonu serialu. Na jednym z nich widać nawiązanie do słynnej sceny z "Gladiatora"."Ziemia Obiecana jest już blisko. Oto pierwsze kadry z czwartego sezonu 'Ricka i Morty'ego" – czytamy na oficjalnym fanpage'u serialu.

Na jednym z nich widzimy Ricka przechadzającego się przez zboże, zupełnie jak Maximus grany przez Russela Crowa. Drugie przedstawia go otoczonego przez krokodyle-roboty, przypominające Crucobota, który pojawił się już w serialu.

Na czwarty sezon, który pojawi się w listopadzie, fani czekają już od 2017 roku. W piątek na Comic-Conie w San Diego odbędzie się panel serialu. Być może wtedy pojawi się pierwszy zwiastun nowej odsłony "Ricka i Morty'ego" oraz dokładna data premiery serialu.

Źródło: "Entertainment Weekly"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun