Mama Dawida prosi o modlitwę. Dziękuje wszystkim, którym los jej synka nie był obojętny

Ciało chłopca znaleziono w sobotę.
Ciało chłopca znaleziono w sobotę. Fot. Policja
W sobotę policjanci znaleźli ciało chłopca, prokuratura już wszczęła postępowanie w kierunku zabójstwa. W poniedziałek ma się odbyć sekcja zwłok. Pierwszy raz od zaginięcia dziecka, głos zabrała jego mama. Jej krótkie oświadczenie pojawiło się na stronie programu "Uwaga!" TVN.


Oświadczenie chwyta za serce. Jest bardzo krótkie. Mama Dawida dziękuje wszystkim zaangażowanym w poszukiwanie jej syna i prosi o modlitwę. Jej słowa zostały opublikowane na stronie programu TVN "Uwaga!".
Oświadczenie

"Szanowni Państwo. Składam podziękowania Służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę. Mama Dawida".

W sobotę policja odnalazła ciało. Podano, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, to 5-letni Dawid. Prokuratura już wszczęła postępowanie w sprawie zabójstwa. W poniedziałek ma się odbyć sekcja zwłok. Zewsząd płyną słowa współczucia. Mnożą się pytania, jak dziecko zginęło.

"Policja podejrzewa, że ojciec musiał najpierw zabić Dawidka, a potem ukrył jego ciałko w zaroślach przy zbiorniku retencyjnym" – pisze "Super Express".

Dziennikarze RMF FM dowiedzieli się, że ciało było przykryte trawą, ale jeden z policjantów zauważył dziecięce buciki. Znaleziono je w zaroślach obok jednego ze stawów niedaleko węzła Pruszków w pobliżu Żbikowa na autostradzie A2.

Przypomnijmy, poszukiwania trwały od 10 dni. – Z prawdopodobieństwem, a nawet pewnością możemy stwierdzić, że znaleźliśmy ciało 5-letniego Dawida – przekazał w sobotę Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy komendanta stołecznego policji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu