Angelina Jolie i Salma Hayek jako superbohaterki. Aktorki dołączyły do uniwersum Marvela

Fot. Youtube.com/Films That Rock
Marvel wchodzi w czwartą fazę filmów o superbohaterach. Na tegorocznym Comic-Conie zaprezentowano harmonogram z nowymi produkcjami, która mają pojawić się w ciągu następnych paru lat. Jedną z nich jest "The Eternals" – w jej obsadzie zobaczymy duet Angeliny Jolie i Salmy Hayek.


Już wcześniej mówiono o tym, że Jolie ma pojawić się w marvelowskim uniwersum. Podczas konwentu Comic-Conu, który odbył się 18-21 lipca w San Diego, właśnie potwierdzono te pogłoski. Obok odtwórczyni kultowej Lary Croft zobaczymy również Salmę Hayek.

Oprócz dwóch aktorek w obsadzie "The Eternals" znaleźli się również Kumail Nanjiani ("Dolina Krzemowa", "I tak cię kocham") oraz Richard Madden ("Gra o tron", "Bodyguard").

Historia opowiedziana w "The Eternals" oparta będzie o serię komiksów z lat 70. autorstwa Jack Kirby’ego. Tytułowi bohaterowie to grupka ludzi, którzy zostali genetycznie zmodyfikowani przez kosmitów.

Oprócz filmu z Jolie i Hayek uniwersum Marvela zaprezentowało także m.in. film o kobiecej wersji Thora, a także wiele seriali, które będą emitowane na platformie Disney +.

źródło: Metro.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...