Macierewicz zaskoczył Kaczyńskiego prezentem podczas pikniku. Prezesowi aż mina zrzedła

Prezes Kaczyński nie był przeszczęśliwy z powodu podarku.
Prezes Kaczyński nie był przeszczęśliwy z powodu podarku. Fot. Facebook / kadr z nagrania Prawa i Sprawiedliwości
W sobotę odbył się kolejny rodzinny piknik Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem politycy tej partii odwiedzili miejscowość Miedzna Murowana w województwie łódzkim. Jak zwykle na takich spotkaniach, prezes Kaczyński zachowywał się w mniej formalny sposób. Dał się jednak zaskoczyć Antoniemu Macierewiczowi.


Kaczyński w Miedznie Murowanej, która jest położona w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego, mówił dużo o roli Kościoła w polskiej tradycji oraz o polskich wsiach. – Dla nas Kościół jest bardzo ważny. Polska tradycja wyrasta ze wsi, stąd się wzięła polskość. Rozwijamy to i dbamy o nią. Władza może uczynić wiele, mamy dobry czas dla Polski – przekonywał szef PiS.

Polityk w trakcie swojego wystąpienia zachęcał także do bardzo aktywnego udziału w demokracji. I to takiej szeroko rozumianej. – Chodzi o to, żeby wybory o czymś decydowały. Warto poprzeć naszych kandydatów. Na bardzo wiele praktycznych spraw będzie wpływ. To jest bardzo ważne. Demokracja to nie tylko Sejm. Stąd mój apel, idźcie na wybory do izb rolniczych – kontynuował prezes.

Już na koniec wystąpienia lidera PiS na scenie nieoczekiwanie pojawił się Antoni Macierewicz, a Kaczyński otrzymał w prezencie obraz Matki Boskiej Piotrkowskiej. Co ciekawe, Kaczyński wyglądał na bardzo zaskoczonego całą sytuacją i… chyba niekoniecznie zadowolonego. Całość sytuacji można zobaczyć na poniższym nagraniu (pod jego koniec):
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...