Godlewska znowu uderza w dumę narodową Polaków. Zanosi się na kolejną piosenkę na ważną okoliczność...

Internauci zarzucają Małgorzacie Godlewskiej profanację symbolu Polski Walczącej.
Internauci zarzucają Małgorzacie Godlewskiej profanację symbolu Polski Walczącej. Fot. Facebook / Małgorzata Godlewska.
Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po hymnie Stanów Zjednoczonych w jej wykonaniu, tymczasem Małgorzata Godlewska zapowiada kolejny "hit". Tym razem jedna z sióstr postanowiła zepsuć wszystkim obchody 75. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.


Już boimy się, co nowego przygotowała dla nas Małgorzata Godlewska. Celebrytka opublikowała swoje zdjęcie w powstańczym, zdobycznym hełmie i białej koszulce z czerwonym symbolem Polski Walczącej. To prawdopodobnie zapowiedź nowej piosenki, która najwidoczniej będzie dotyczyła tematu Powstania Warszawskiego. Internauci już piszą o profanacji."Myślę, że nie powinnaś robić nic. Zostaw w spokoju weteranów i zasłużonych dla tego kraju. Nie hańb więcej barw narodowych godła i tradycji. Daj zasłużonym obchodzić swój dzień w ciszy, ku pamięci i spokoju. Nie wyj!" – apelują ludzie w komentarzach.

Wśród reakcji na post można znaleźć też nawiązanie do ostatniego "hitu" Godlewskiej – wykonania hymnu Stanu Zjednoczonych, który został zadedykowany prezydentowi USA. " Proszę Cię tylko nie weterani i polegli. Daj już im spokój, wystarczy że Trump chce nas wysadzić przez Ciebie" – czytamy.Czwarty lipca
Z okazji obchodów Święta Niepodległości USA Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. Internauci śmiali się wówczas, że po takim wykonaniu Polacy już na pewno mogą zapomnieć o zniesieniu wiz. Wcześniej Siostry Godlewskie pokazały na przykład, jak półnagie zagrzewają polskich piłkarzy do boju albo przebrane za Marilyn Monroe składają życzenia prezydentowi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Dłużnik pisze z więzienia, że jak wyjdzie, to mnie dopadnie". Komornik o kulisach zawodu
ACTINA 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun