Rodzice Roksany Węgiel dementują plotkę o jej spotkaniach z chłopakami. "To nieprawda, Broń Boże!"

14-letnia Roksana Węgiel nie narzeka na nadmiar wolnego czasu
14-letnia Roksana Węgiel nie narzeka na nadmiar wolnego czasu Fot. Instagram / roxie_wegiel
Roksana Węgiel nie może spotykać się z chłopakami, bo zabronili jej tego rodzice – tak przynajmniej twierdził "znajomy rodziny" w rozmowie z "Faktem". Prawda jest jednak inna, o czym mama nastoletniej gwiazda mówiła dziennikarzowi "Pudelka".


Roksana Węgiel, zwyciężczyni "The Voice Kids" i dziecięcej Eurowizji, ma zaledwie 14 lat, a jest zapracowana bardziej, niż niektórzy dorośli. Nastolatka w czerwcu wydała debiutancką płytę, intensywnie koncertuje i często udziela promujących album wywiadów. To więc dla Roxie wyjątkowo aktywne wakacje.

Z tego powodu – jak doniósł tabloid "Fakt" – jej rodzice zakazali jej spotykać się z chłopakami. Dziewczyna kilka tygodni temu zerwała bowiem ze swoim ukochanym, Białorusinem Danielem Yastremskim, którego spotkała podczas Eurowizji. Powodem rozstania miały być brak czasu i odległość.– Pani Edyta i pan Rafał porozmawiali poważnie z Roksaną i dali jej do zrozumienia, że ma całe życie przed sobą i na chłopaków przyjdzie jeszcze czas. Roksana na głowie ma mnóstwo projektów zawodowych. A oprócz tego, nie może zapominać o nauce. Mama i tata nie chcą, by ich ukochana córka bujała w obłokach i wiązała się teraz z kolejnym chłopakiem – mówiła "Faktowi" osoba z otoczenia Roksany Węgiel.

Czy rzeczywiście to usłyszała 14-latka od rodziców? Pudelek zadzwonił do mamy dziewczyny, która ze śmiechem zdementowała te doniesienia. – To nieprawda, broń Boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami – mówiła matka Roxie. Jak dodała, młoda gwiazda stara się często spotykać ze znajomi i nadal utrzymuje kontakt z Danielem – nastolatki zostali przyjaciółmi.


– Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki! – dodała mamy Roksany Węgiel.źródło: Fakt, Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"