"Masz 14, a nie 20 lat". Roksana Węgiel hejtowana za zdjęcie w stroju kąpielowym

Roksana Węgiel często jest krytykowana za swoje stylizacje
Roksana Węgiel często jest krytykowana za swoje stylizacje Fot. Instagram.com/roxie_wegiel/
Internautom znowu nie spodobało się zdjęcie Roksany Węgiel na Instagramie. 14-letnia piosenkarka pozuje na nim bowiem w stroju kąpielowym i w poważnej pozie. "Trochę za poważnie jak na twój wiek" – twierdzi wielu z nich.


14-letnia Roksana Węgiel, zwyciężczyni "The Voice Kids" i dziecięcej Eurowizji, często słyszy krytyczne komentarze na temat swojego stroju. Wiele osób twierdzi bowiem, że nastolatka ubiera się zbyt dojrzale i za poważnie jak na swój wiek. Węgiel jest też nieustannie hejtowana z powodu niektórych swoich zachowań, m.in. zdjęcia z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą.

Teraz Węgiel znowu dostało się za swoją stylizację. Tym razem poszło o strój kąpielowy. Nastoletnia piosenkarka opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcie z sesji dla magazynu "Viva!". Węgiel stoi na nim nad basenem w jednoczęściowym stroju kąpielowym w grochy, płaszczu przeciwdeszczowym i klapkach.To nie spodobało się jednak części internautów. Zdaniem większości z nich Węgiel na fotografii wygląda nie jak nastolatka, ale dorosła kobieta. Podkreślają, że wokalistka nie tylko eksponuje na zdjęciu swoją figurę, ale również stoi w nieco wyzywającej, "dorosłej pozie".

"Masz 14, a nie 20 lat", "Ślicznie, ale trochę za poważnie jak na twój wiek. Nie żebym była zazdrosna, ale za szybko chcesz się postarzeć", "Znowu masz strój dla jakiejś starszej od siebie kobiety, a ty nią nie jesteś" – posypały się komentarze. "Wyszłaś prześlicznie!", "Ale masz figurę!" – pisali z kolei inni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki