Kurdej-Szatan podjęła się #gesslerchallenge i zatańczyła. Wideo zamieściła w sieci

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie w sieci zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak tańczy.
Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie w sieci zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak tańczy. Fot. Maciej Stanik / naTemat
Aktorka Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się podjąć wyzwanie Magdy Gessler i wspólnie ze znajomymi zatańczyła. Nagranie zamieściła na Instagramie.


Na początku sierpnia internauci w mediach społecznościowych Lary Gessler mogli zobaczyć, jak ta tańczy wspólnie z matką Magdą Gessler i jej partnerem Waldemarem Kozerawskim. Krótkie nagranie rozbawiło internautów, zwracali oni także uwagę na "pozytywną energię", która aż biła od tańczących. Niektórzy z nich zaczęli naśladować Gessler. Teraz w ślady popularnej restauratorki postanowiła pójść Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak tańczy wspólnie ze znajomymi. Opatrzyła je krótkim komentarzem: #gesslerchallenge. I życzyła obserwującym ją miłego dnia.

Reakcja fanów aktorki? Pozytywna. W komentarzach możemy przeczytać: "No to jest czad!"; "Ale jazda :) fajnie tam macie :)"; "Też tak chcę".

W lipcu Barbara Kurdej-Szatan zakończyła współpracę z TVP. W rozmowie z "Party" przyznała wówczas, że jest jej zwyczajnie przykro z powodu zwolnienia. To bowiem miało odbyć się w atmosferze lekceważenia jednej z głównych gwiazd TVP. – Jestem bardzo emocjonalna, przywiązuję się do ludzi, sytuacji, tego, co robię. Dlatego dość trudno było mi przywyknąć do myśli, że muszę się pożegnać z programami – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...