"Nie dożyjesz przyszłego roku". Po materiale TVP pojawiły się groźby śmierci wobec Pomaskiej

Agnieszka Pomaska złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z otrzymanymi groźbami.
Agnieszka Pomaska złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z otrzymanymi groźbami. fot. Jan Rusek / Agencja Gazeta
Posłanka Agnieszka Pomaska (PO) złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z groźbami śmierci, jakie otrzymała po emisji materiału na antenie TVP. Polityczka opozycji poinformowała o tym na Twitterze.


"Informuję, że w związku z groźbami karalnymi, które otrzymałam ("Nie dożyjesz przyszłego roku"), w tym na Twitterze, składam zawiadomienia do prokuratury. Zbieżność czasowa wskazuje,że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach" – napisała Pomaska na Twitterze.Posłanka Platformy Obywatelskiej powiedziała niedawno kilka ostrych słów pod adresem pracowników Telewizji Polskiej. "TVP Info manipuluje i kłamie, mam nadzieję, że państwo to puszczą" – powiedziała Pomaska do mikrofonu TVP. Wypowiedź została wyemitowana na antenie państwowej telewizji. Posłanka dodała również, że pracownicy Telewizji Polskiej tak naprawdę nie są dziennikarzami, lecz kłamcami.Pochodząca z Gdańska posłanka Koalicji Obywatelskiej wcześniej ostro odpowiedziała na nagonkę TVP, której celem stało się jej miasto. "Puknijcie się w głowę w tej propagandowej szczujni pod patronatem PiS. Obraziliście dziś 460 tysięcy Gdańszczan. Nie darujemy Wam tego" – napisała odnośnie materiału "Wiadomości".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!