Wspaniała wiadomość dla fanów serialu "Zniewolona". Wiemy jaką niespodziankę przygotowała gwiazda produkcji

Gwiazdy serialu "Zniewolona" spotkają się z polskimi fanami.
Gwiazdy serialu "Zniewolona" spotkają się z polskimi fanami. Kadr z serialu "Zniewolona" / TVP
Serial "Zniewolona" emitowany na antenie Telewizji Polskiej błyskawicznie zyskał ogromną popularność i rzesze fanów. Polscy fani, którzy śledzą losy chłopki Katieriny Wierbickiej, mogą być zadowoleni. Okazuje się bowiem, że gwiazda odwiedzi Polskę.


"Kochani! Mamy dla Was świetną wiadomość. Gwiazdy serialu Zniewolona (TVP1) przyjęły nasze zaproszenie i za kilka dni odwiedzą Polskę" – taki wpis pojawił się na profilu "Bądźmy razem. TVP".

Dowiadujemy się z niego także, że z polskimi fanami spotkają się: Katerina Kowalczuk, która wciela się w rolę Katii, Mikhail Gavrolov, odtwórca roli Grigorija oraz Aleksiej Jarowenko, który w serialu gra Aleksieja.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy aktorzy pojawią się w Polsce. "Szczegóły wkrótce – wypatrujcie kolejnych postów" – czytamy we wpisie.Być może właśnie ta informacja jest niespodzianką, którą zapowiadała Katerina Kowalczuk. W jednym z ostatnich postów na Instagramie zwróciła się do Polaków. "Polsko! Jesteś szalona. Jestem tak szczęśliwa mogąc poczuć Waszą ogromną energię. Nie ma słów, którymi mogłabym określić swoją wdzięczność. (...) Po prostu to kocham. Dlatego postanowiłam zrobić wam niespodziankę, o której powiem niedługo" – napisała."Zniewolona" to serial, który podbił serca polskiej widowni. Sukces jest tak duży, że chwalił się nim na Twitterze Jacek Kurski, prezes TVP.Serial to opowieść sadzonea w połowie XIX wieku w Imperium Rosyjskim. Wychowywana przez szlachciankę chłopka pańszczyźniana Katierina Wierbickia, która jest własnością bogatego ziemianina, zaczyna walczyć o swoją wolność.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!