Schetyna rzadko pokazuje rodzinę, ale zrobił wyjątek. Pokazał jak razem kibicują Śląskowi Wrocław

Grzegorz Schetyna rzadko pokazuje rodzinę. Tym razem wrzucił jednak zdjęcie z rodzinnego wypadu na mecz Śląska Wrocław.
Grzegorz Schetyna rzadko pokazuje rodzinę. Tym razem wrzucił jednak zdjęcie z rodzinnego wypadu na mecz Śląska Wrocław. Fot. Twitter.com/SchetynadlaPO
Niewiele jest okazji, podczas których Grzegorz Schetyna pokazuje się razem z rodziną. Wyjątek od tej reguły mieliśmy okazję zaobserwować w sobotę, gdy lider Koalicji Obywatelskiej pochwalił się w mediach społecznościowych rodzinnym zdjęciem z meczu ukochanej drużyny.


Grzegorz Schetyna nie jest typem polityka, który przy każdej okazji podpiera się rodziną. Choć to sprzeczne z logiką marketingu politycznego, przewodniczący Platformy Obywatelskiej od lat dba, by najbliższych do polityki nie mieszać. Okazje do zobaczenie Schetyny w otoczeniu rodziny są naprawdę rzadkie, ale własnie się takowa nadarzyła."Z rodziną. Na meczu Śląska" – wpis takiej treści szef Koalicji Obywatelskiej opublikował w sobotnie popołudnie na Twitterze. Załączone było do niego zdjęcie, na którym Grzegorza Schetynę widzimy w towarzystwie m.in. żony Kaliny i córki Natalii.

Rodzina Schetynów na co dzień mieszka we Wrocławiu i należy do grona zapalonych kibiców tamtejszego Śląska. W sobotę kibicowali oni wrocławskim piłkarzom, którzy rozgrywali mecz Ekstraklasy z Cracovia.

Grzegorz Schetyna i jego bliscy znani są jednak z tego, że najmocniej kibicują koszykarskiemu Śląskowi Wrocław. Aktualny szef PO przed laty był właścicielem i przewodniczącym rady nadzorczej tego klubu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!