Akcja poszukiwawcza na jeziorze Kisajno. Oficjalnie: Z motorówki wypadł Piotr Woźniak-Starak

Na jeziorze Kisajno trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny. Według nieoficjalnych doniesień zaginionym jest Piotr Woźniak-Starak.
Na jeziorze Kisajno trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny. Według nieoficjalnych doniesień zaginionym jest Piotr Woźniak-Starak. Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta
Na jeziorze Kisajno trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który najprawdopodobniej wypadł nad ranem z motorówki. Już oficjalnie wiadomo, że chodzi o jednego z najbogatszych Polaków, znanego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka.


– O godz. 4:00 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo – powiedział w rozmowie z Onet mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.
Pozostawione na łódce rzeczy i włączony silnik zdaniem policji wskazują na to, że doszło do wypadku. Za burtę wypadły prawdopodobnie dwie osoby. Jedną ma być 27-letnia mieszkanka Łodzi, która sama dopłynęła do brzegu. Drugą miał być Piotr Woźniak-Starak. W poszukiwaniach bierze udział helikopter oraz łodzie z sonarami.

Piotr Woźniak Starak jest synem Anny Woźniak-Starak, a jego ojczymem jest biznesmen Jerzy Starak. Jego rodzice są majętnymi ludźmi. Sam Piotr Woźniak-Starak związał się ze światem filmu. Był między innymi producentem takich znanych filmów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania".

Poszukiwania w niedzielę zostały zawieszone około godziny 21.00. Ratownicy zapowiadają, że akcja zostanie wznowiona w poniedziałek o świcie.

AKTUALIZACJA
Jak dowiedziała się redakcja naTemat, wiadomo już oficjalnie, że chodzi o producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Takie potwierdzenie otrzymaliśmy w olsztyńskiej prokuraturze.

źródło: Onet
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii
Duracell 0 0Zabawki z prawdziwą mocą. Służą nie tylko do zabawy
0 0Zebrali pół miliona dla okradzionej 99-latki. Teraz czytają, że się "wzbogacili"
0 0"Kapelani zamiast personelu". Ten lekarz stworzył grupę, która tropi patologie w szpitalach

TYLKO W NATEMAT

O TYM SIĘ MÓWI 0 0O co chodzi z #SilniRazem? Atak PiS jeszcze bardziej wypromował twitterową akcję
WYWIAD 0 0Posłanka PO "dopadła" kolejnego hejtera z internetu. Tłumaczy, dlaczego im nie odpuści
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
0 0Rodzicu, takiej szkoły dla twojego dziecka chce PiS. Przeczytałam nowy program partii
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał