Prokuratura potwierdza: na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak. Służby wznowiły poszukiwania

Na jeziorze Kisajno służby szukają Piotra Woźniaka-Staraka.
Na jeziorze Kisajno służby szukają Piotra Woźniaka-Staraka. Fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta
Według naszych ustaleń policja i straż pożarna poszukują na jeziorze Kisajno pod Giżyckiem Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego, który wypadł z łodzi w niedzielę około czwartej rano. Potwierdzenie uzyskaliśmy w olsztyńskiej prokuraturze.


– Służby poszukują na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka – powiedział nam Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury. Potwierdził tym samym wcześniejsze informacje odnośnie poszukiwań 39-latka, który wypadł z motorówki w niedzielę około czwartej rano na jeziorze pod Giżyckiem.

Policja i straż pożarna wznowiły od poniedziałkowego poranka poszukiwania, które przerwano w niedzielę wieczorem. – Z Giżyckiej jednostki na jezioro Kisajno wysłaliśmy czterech strażaków oraz łódź z sonarem i sprzętem do nurkowania, który posłuży po poszukiwań. Zespół poszukiwawczy powinien właśnie rozpoczynać pracę – powiedział nam kpt. Mateusz Pupek, rzecznik Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku.

Przypomnijmy, że biznesmenowi i producentowi filmowemu towarzyszyła na łodzi 27-latka, która również wpadła do wody. Udało się jej jednak pokonać dystans około 100 metrów i dopłynąć do brzegu. Tam znalazła ją powiadomiona o zdarzeniu policja.

Piotr Woźniak Starak jest synem Anny Woźniak-Starak, a jego ojczymem jest biznesmen Jerzy Starak. Jego rodzice są majętnymi ludźmi. Sam Piotr Woźniak-Starak związał się ze światem filmu. Był między innymi producentem takich znanych filmów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!