Dominika Tajner opowiedziała o swojej chorobie. Przy okazji pokazała, co sądził o niej Wiśniewski

Dominika Tajner opowiedziała o swojej depresji.
Dominika Tajner opowiedziała o swojej depresji. Fot. Instagram / Dominika Tajner-Wiśniewska
To był trudny czas dla Dominiki Tajner. Rozwód z Michałem Wiśniewskim nie był jedynym problemem, z jakim borykała się ostatnio trenerka i menedżerka. Tajner wyznała na antenie "Dzień dobry TVN", że boryka się z depresją. Nie zabrakło jednak w jej wypowiedzi miejsca na uwagi pod adresem jej byłego męża.


– To kumulacja wszystkiego i to nawet nie wydarzeń z tego roku, tylko wcześniejszych. Gdy byłam menadżerką Michała, to wzięłam chyba za dużo na siebie. Udźwignęłam, ale gdzieś to zdrowiem musiałam przypłacić – powiedziała w "Dzień dobry TVN" Dominika Tajner. W taki sposób opisała swoją depresję, którą potem zdiagnozował psychiatra.

Menadżerka nie uniknęła pytań na temat swojego byłego męża Michała Wiśniewskiego. To była dla niej okazja do przedstawienia kulisów jej związku, który nie wyglądał zbyt ciekawie, ponieważ stwierdziła, że nie mogła na niego liczyć w ciężkich chwilach.

– Miałam tatę, mamę, brata wiadomo. Natomiast jeśli chodzi o Michała, to nie obwiniam go, że on tego nie rozumiał. On zawsze mówił, że takie choroby to są wymyślone choroby. Po prostu on tego nie rozumie, nie przyjmuje i takich ludzi też jest cała masa – wyznała Tajner.

Przypomnijmy, że Dominika i Michał pobrali się w 2009 roku. Parę miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że Wiśniewski jest zazdrosny o swoją żonę, która brała udział w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatecznie okazało się, że w ich związku od dłuższego czasu nie było dobrze i oboje zdecydowali się na rozwód.

źródło: "Dzień dobry TVN"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND