Byli ze sobą 13 lat, ale ślubu nie będzie? Nieoficjalnie: Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną

Rafał Mroczek od 2 lat nie wrzucił zdjęcia ze swoją narzeczoną
Rafał Mroczek od 2 lat nie wrzucił zdjęcia ze swoją narzeczoną Fot. Instagram.com/rafalmroczek
Jeden z najsłynniejszych w Polsce bliźniaków rozstał się ze swoją narzeczoną? Takie informacje podaje nieoficjalnie jeden z największych serwisów opisujących życie celebrytów. Redakcji tej udało się też uzyskać wymijający komentarz Rafała Mroczka.


Aktor wybrał się na wyprawę do Indii, którą relacjonuje w internecie. Jednak na zdjęciach jest sam jak palec. "Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, para rozstała się" – czytamy na "Pudelku". Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska byli razem aż 13 lat. W 2016 roku para zaręczyła się i mają córeczkę.

Dziennikarze poprosili o komentarz w tej sprawie. "Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć" – odparł 37-letni gwiazdor serialu "M jak Miłość".

Choć aktor jest bardzo aktywny w social mediach, to jednak trzeba przyznać, że nie tak szybko dokopiemy się do zdjęć z narzeczoną na jego Instagramie. Poniższe posty pochodzą z 2017 roku.Joanna Skrzyszewska też jest za granicą, ale w zupełnie innym miejscu. W Turcji, na wakacjach z przyjaciółką.Przypomnijmy, że Rafał Mroczek wraz ze swoim bratem bliźniakiem Marcinem Mroczkiem gra w "M jak miłość" od 2000 roku. Obaj szybko stali się jednymi z najpopularniejszych aktorów w nadawanej w TVP 2 produkcji. W 2018 pojawiła się plotka, że aktor odchodzi z serialu.


Źródło: Pudelek.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND