Po premierze "Polityki" Vega już szykuje kolejny hit. Pokaże kulisy wyboru Dudy na prezydenta

Patryk Vega po "Polityce" ma szykować się do filmu o Andrzeju Dudzie.
Patryk Vega po "Polityce" ma szykować się do filmu o Andrzeju Dudzie. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Premiera "Polityki" Patryka Vegi już 6 września. Jednak autor kinowych hitów na tym nie poprzestanie. Kolejnym obrazem o politycznej rzeczywistości w Polsce ma być film o Andrzeju Dudzie, który zobaczymy wiosną 2020 roku, jeszcze przed wyborami prezydenckimi.


Takie doniesienia publikuje "Super Express". W filmie mają zostać ukazane kulisy wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta i cała jego prezydencka kadencja. Termin premiery filmu – tuż przed wyborami, zdaje się nawiązywać do premiery "Polityki", która także ujrzy światło dzienne przed wyborami – parlamentarnymi. Nie wiadomo jeszcze, kto zagra prezydenta Dudę.

Będzie film Vegi o patologiach w piłce
Z kolei przed kilkoma tygodniami ukazała się także informacja o tym, że Vega po premierze swojego filmu tym razem szykuje obraz o patologiach w polskim futbolu.

Plany reżysera zdradził Zbigniew Zamachowski, który zagra w filmie jedną z głównych ról. Jak wiadomo, aktor w "Polityce" wcieli się w postać ojca Tadeusza Rydzyka.

Wcześniej Vega przedstawił już fanom postać Krystyny Pawłowicz, którą zagra Iwona Bielska, Andrzeja Grabowskiego w roli Jarosława Kaczyńskiego czy Marcina Bosaka, który wcielił się w "Polityce" w Mateusza Morawieckiego.

Najgłośniejsze były jednak perypetie dotyczące filmowego Bartłomieja Misiewicza, który jest uwikłany w homoseksualny romans. Były rzecznik MON pozwał Patryka Vegę za sceny, które mają być przedstawione w "Polityce".

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND