TVN pokazał nową ramówkę na jesień 2019. Zobaczymy nowości i firmowe hity stacji

Joanna Krupa będzie jedną z gwiazd nowego show TVN "Starsza pani musi fiknąć".
Joanna Krupa będzie jedną z gwiazd nowego show TVN "Starsza pani musi fiknąć". Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Widzowie stacji już od początku września będą mogli zobaczyć swoje ulubione programy i seriale. Niestety, ogłoszenie jesiennej ramówki TVN 2019 zbiegło się z tragicznym wydarzeniem, ogłoszeniem śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, męża gwiazdy stacji Agnieszki Szulim.


Stacja postanowiła pożegnać producenta filmowego. Usłyszeliśmy słowa wsparcia dla prezenterki. – Nie ma z nami jednej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z Tobą, z Twoją rodziną i bliskimi – powiedział Marcin Prokop.


Co jednak proponuje TVN telewidzom jesienią? Wśród nowości zagości reality show "Starsza pani musi fiknąć" – premiera 4 września o 21:30. To telewizyjna przygoda, w której biorą udział matki, a czasem ojcowie wraz ze znanym dzieckiem, lub dziecko ze znanym rodzicem. Spełniają dawne, czasem ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzanych razem.


Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – oto pary rodziców z dziećmi, które przeżyją niezapomnianą przygodę.

Nową propozycją jest też "My Way", program z Edytą Górniak, który premierę będzie miał 30 października o godz. 21:30. Gwiazda zdecydowała się zostać bardzo dobrym kierowcą. Znajdzie się w centrum niebezpiecznych sytuacji na ulicach, spotka nerwowych kierowców i wymagających trenerów doskonalenia techniki jazdy.


Znane i lubiane
Z popularnych formatów TVN zobaczymy drugi sezon "Pułapki". Premierę kryminalny serial będzie miał 3 września o godz. 21:30. W roli tytułowej Olgi Sawickiej wystąpi Agata Kulesza. Główna bohaterka zmaga się z traumatycznymi przeżyciami z przeszłości. Powraca, by rozwiązać zagadkę seryjnego mordercy.

"Top Model" ruszy 2 września o godz. 21:30. Nowością tej edycji jest "złoty bilet", który pozwala na ominięcie jednego etapu w trudnych zmaganiach. Jak relacjonuje stacja, na castingach w Rzeszowie, Gliwicach, Gdańsku i Warszawie pojawiły się tłumy chętnych, a zgłoszenia napływały z całego świata.

"Kuchenne rewolucje" z jedyną w swoim rodzaju Magdą Gessler pojawią się na antenie 5 września o 21:30. Jesienią już po raz dwudziesty znana z ciętego języka restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale. Kolejne popularne show z restauratorką w roli głównej – "Masterchef" – konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce będzie miał premierę 8 września o godz. 20.

"Milionerzy" z Hubertem Urbańskim pojawią się już 2 września o godz. 20:55. Śmiałkowie zmierzą się z 12 pytaniami w drodze po milion złotych. Muzycy, tancerze, akrobaci i iluzjoniści postarają się zaskoczyć jurorów w nowej edycji "Mam talent", która rozpocznie się 7 września o godz. 20.

Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" zobaczymy po raz pierwszy na antenie 22 października. Pierwsza odsłona została bardzo dobrze przyjęta przez widzów i krytyków. Telewidzowie będą mogli przekonać się, jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Marty i Bartka.

Pojawi się także kontynuacja dawnego hitu TVN "30 i pół" –  "39 i pół tygodnia" znów z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Bohaterem serialu komediowego jest Dariusz Jankowski, który tuż przed 40. urodzinami przeżywa kryzys wieku średniego. Premiera – 8 września o 21:30.

Z całą jesienną ramówką TVN 2019 można zapoznać się tutaj.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Kazar 0 0Oto powód, dla którego przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!