Gessler szuka pracownika na zmywak. Kwota wywołała falę komentarzy

Restauracja U Fukiera pracownika na zmywak. Kwota: 13 zł, nie wiadomo tylko czy chodzi u brutto czy netto.
Restauracja U Fukiera pracownika na zmywak. Kwota: 13 zł, nie wiadomo tylko czy chodzi u brutto czy netto. Fot. Instagram / Magda Gessler
Magda Gessler poza prowadzeniem "Kuchennych Rewolucji" czy "Masterchefa" jest też właścicielką renomowanych warszawskich restauracji. Dla chcących poznać jej biznes od kuchni – i to dosłownie – nadarzyła się niepowtarzalna okazja. Knajpa Gessler właśnie poszukuje pracownika.


Na facebookowej grupie Gastronomia Warszawska pokazało się ogłoszenie z ofertą pracy w restauracji Gessler na warszawskiej Starówce. "Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji 'U Fukiera', Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h" – czytamy w facebookowym poście. Nie wiadomo tylko, czy chodzi o kwotę brutto czy netto.
Na komentujących post wysokość kwoty nie zrobiła wrażenia. "Ale ile się nagada w telewizji o niskich zarobkach to szok"; "A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h?"; "Brutto?"; "Stawka nieważna, liczy się praca w miłej atmosferze przecież" – czytamy w komentarzach.

O szczegóły oferty zapytał portal Pudelek. – Obowiązki to tylko zmywanie talerzy i kieliszków. Zgłosiły się tylko 4 osoby póki co. Jest duży problem z pracownikami niestety w całej gastro, to nie tylko nasza bolączka – powiedziała osoba rekrutująca w restauracji "U Fukiera".

Ostatnio o Magdzie Gessler było też głośno przy okazji komentarza po tym jak Tomasz Sekielski zmniejszył sobie żołądek. Dziennikarz poddał się operacji po nieskutecznych tradycyjnych metodach zrzucenia wagi. Restauratorka przestrzegała przed skutkami tak poważnego zabiegu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Nowa wojna wisi w powietrzu. Trump grozi odwetem za zniszczenie rafinerii