Ależ celnie! Sekielski wypunktował Kaczyńskiego po jego słowach o rodzinie

Tomasz Sekielski wytknął Jarosławowi Kaczyńskiemu, że zaatakował słowami o tradycyjnym modelu rodziny swoją bratanicę Martę Kaczyńską.
Tomasz Sekielski wytknął Jarosławowi Kaczyńskiemu, że zaatakował słowami o tradycyjnym modelu rodziny swoją bratanicę Martę Kaczyńską. Fot. Facebook / Sekielski
Na słowa Jarosława Kaczyńskiego o tradycyjnym modelu rodziny zwróciło uwagę wiele osób. Lider PiS opowiedział o swoim wyobrażeniu na temat tradycyjnej komórki społecznej. Tomasz Sekielski twierdzi, że w ten sposób prezes zaatakował... swoją rodzinę. I nie sposób odmówić dziennikarzowi racji.


Lider PiS w weekend w Lublinie wskazywał na najważniejsze wartości dla prawicowej partii. "Jeden mężczyzna, jedna kobieta i ich dzieci" – w taki sposób o polskim modelu rodziny wypowiedział się na konwencji wyborczej partii Jarosław Kaczyński.

Słowa te wywołały szeroki oddźwięk w opinii publicznej. Skomentował je między innymi Tomasz Sekielski. Zdaniem autora "Tylko nie mów nikomu", Kaczyński tym samym skrytykował swoją bratanicę Martę. – Prezes szokuje, nie wiem dlaczego też prezes, jaśnie nam panujący Jarosław, naczelnik "Polskę zbaw" Kaczyński zaatakował swoją bratanicę Martę Kaczyńską, dość bezpośrednio i bezpardonowo – mówił dziennikarz na internetowym nagraniu.

– Jarosław Kaczyński przypuścił atak na Martę Kaczyńską mówiąc, że rodzina to jedna kobieta i jeden mężczyzna w stałym związku i ich dzieci. No cóż... Nie wypominając, pani Marta Kaczyńska ma chyba już trzeciego męża, a dzieci są z różnych związków, z różnymi partnerami – dodał, trzeba przyznać – celnie – Sekielski.


Na wypowiedź Kaczyńskiego zwrócił także uwagę Bartłomiej Sienkiewicz. Były minister spraw wewnętrznych i koordynator służb specjalnych nie krył oburzenia słowami lidera PiS. "W Polsce rok w rok jest 60 tys. rozwodów. Dzieci na ogół zostają z matką. Według Jarosława Kaczyńskiego to nie jest rodzina" – napisał na Twitterze.

W swoim poście podzielił się również osobistą historią. "Sam w dzieciństwie przez to przeszedłem. W imieniu swoim i mi podobnych mówię: Kaczyński nic nie rozumiesz. Mniej niż nic. I nie masz prawa tak mówić" – dodał polityk.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową
0 0Krótka ławka PiS. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Władza tworzy nam nowy styl życia". Raczek o skandalu z filmem, który przeszkadza PiS-owi
FELIETON 0 0Krucjata krzyżowa Prezesa Kaczyńskiego. Wiem, dlaczego to robi