"Wstrętne podejście". Młynarską słowa Kaczyńskiego o rodzinie dotknęły osobiście

Paulina Mlynarska skrytykowała słowa Jarosława Kaczyńskiego o tradycyjnym modelu rodziny. Dotknęły ją osobiście.
Paulina Mlynarska skrytykowała słowa Jarosława Kaczyńskiego o tradycyjnym modelu rodziny. Dotknęły ją osobiście. Fot. Sławomir Kamiński i Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta
Jarosław Kaczyński podzielił się na konwencji wyborczej PiS w Lublinie zdaniem na temat tradycyjnego modelu rodziny. To według prezesa "jeden mężczyzna, jedna kobieta w stałym związku oraz ich dzieci". Tymi słowami jest oburzona Paulina Młynarska, która skomentowała je obszernie na Instagramie.


Jak łatwo się domyślić, Paulinę Młynarską słowa Kaczyńskiego dotknęły osobiście, gdyż zamotnie wychowywała własne dziecko.

"Wiecie, co mnie osobiście najbardziej wkurzyło w tym, co na temat 'prawdziwej' rodziny powiedział JK? To, że właśnie przez takie wstrętne podejście, przez ten kołtuński, dyskryminujący mental, kiedy zostałam sama z córką (nie moja decyzja), zamiast wierzyć w siebie i być dumną, z tego jak dobrze sobie radzę w roli samodzielnej matki, szukałam sobie na siłę faceta" – zwierzyła się swoim fanom na Instagramie.

"Bo całe otoczenie zdawało się mówić jak prezes, że nasza dwuosobowa rodzina jest do niczego! Że wtedy będzie git, kiedy będzie chłop. A najgorsze, że ta bzdura była wypalona żelazem w moim wnętrzu. Serio, byłam przekonana, że bez mężczyzny u boku nie stanowię rodziny! To jedna z najgorszych rzeczy jakie można powiedzieć człowiekowi, który samotnie wychowuje dzieci czy też dziecko" – napisała dziennikarka.

Musiały minąć długie lata, zanim zaczęła doceniać samą siebie jako pełnowartościową rodzinę dla swojej córki. "Rodzina to ci, którzy kochają. Tylko to ma znaczenie. (...) LGBT, samotni, zastępczy, byle kochać. Dziękuję za uwagę" – podsumowała post.

Wcześniej słowa Kaczyńskiego z konwencji w Lublinie krytykował Tomasz Sekielski. Zdaniem autora "Tylko nie mów nikomu" w ten sposób prezes PiS zaatakował także swoja bratanicę Martę. Swą myśl Kaczyński rozwinął w wywiadzie dla Polskiego Radia. Zdaniem prezesa, dzieci służą parom LGBT do zabawy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze