Julia Wieniawa chce podbić Hollywood. "Jeśli nie spróbuję, to potem będę tego żałować"

Aktorka marzy o Hollywood.
Aktorka marzy o Hollywood. Fot. Instagram/juliawieniawa
Weronika Rosati zachwalała niedawno talent aktorski Julii Wieniawy, mówiąc, że jej młodsza koleżanka z branży ma wielką szansę zaistnieć w Hollywood. 20-letnia aktorka zdradziła w wywiadzie, że chce spróbować swoich sił za oceanem. Czy spełni swój amerykański sen?


Weronika Rosati oceniła ostatnio, że Julia Wieniawa jest osobą "unikalną", a osoby takie mają szansę zaistnieć w Hollywood. Przypomnijmy, że obie aktorki grają w serialu "Zawsze warto". – Julka ma bardzo silną i wyrobioną osobowość, co jest wielkim atutem – przyznała. Plotek postanowił zapytać młodziutką celebrytkę, czy myślała o poprowadzeniu swojej kariery w tym kierunku. Wieniawa powiedziała, że każda aktorka chciałaby spróbować swoich sił zagranicą. – To jest najwyższy szczebel marzeń aktorskich tak naprawdę. Chyba nikt nie będzie udawał, że takich marzeń nie ma – oceniła.

– Nie mówię nie, raczej spróbuję, bo będę żałowała na starość, że tego nie zrobiłam. Myślę, że jeśli ma się dobry angielski i osobowość, to naprawdę da się wiele zdziałać. Nie chcę zabrzmieć nieskromnie, ale jeżeli ja naprawdę, nie mając nikogo w tym show-biznesie, (...) przebiłam się przez rynek, no to, dlaczego nie miałabym tego nie zrobić w Stanach – dodała.Zapytana o to, czy robi już coś w tę stronę, odpowiedziała, że uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego z native speakerem, w które bardzo się angażuje.Swoich sił w Hollywood próbowali m.in. Tomasz Kot i Maciej Musiał. Gwiazda "Rodzinki.pl" zdradziła, że wybić się w amerykańskiej branży jest niesamowicie ciężko. – Osunąłem się na ścianie. Byłem załamany – wspominał.

źródło: Plotek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
0 0Podgrzewanie tytoniu mniej szkodliwe od palenia? Badania napawają optymizmem
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów