"Uwielbiam! No padłam". Ibisz pokazał, co to znaczy zdrowy dystans do siebie

Krzysztof Ibisz ubolewa, że... nie dostał Nobla
Krzysztof Ibisz ubolewa, że... nie dostał Nobla Fot. Instagram / Krzysztof Ibisz
Internet nie ma wątpliwości, że słynna książka Krzysztofa Ibisza "Jak dobrze wyglądać po 40" powinna dostać literacką nagrodę Nobla. Tego zdania jest też sam prezenter, który w histerycznie zabawnym filmiku nakłania fanów, aby trzymali za niego kciuki za rok. Zachęca do tego obietnicą, że pieniądze z nagrody przeznaczy na... prace nad eliksirem młodości.


Kiedy Krzysztof Ibisz postanowił wziąć udział w wyzwaniu #10yearchallenge, rozśmieszył internautów. Prezenter Polsatu udowodnił, że ma do siebie spory dystans i opublikował dwa identyczne zdjęcia, co miało sugerować, że w ogóle się nie postarzał.

W końcu o tym, że Krzysztof Ibisz znalazł przepis na wieczną młodość, media rozpisują się już od dawna. Teraz Ibisz również zaimponował dystansem – tym razem w temacie swojej literackiej twórczości.

Prezent zamieścił na Instagramie zabawny filmik w odpowiedzi na literacką nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk. – Z całego serca gratuluję Oldze Tokarczuk literackiej nagrody Nobla, ale chciałbym powiedzieć, że tak po ludzku jest mi po prostu przykro, że moja książka "Jak dobrze wyglądać po 40" niestety nie zyskała przychylności komitetu noblowskiego. Tak więc za rok znowu będę się starał – mówił z poważną minę Ibisz, dzierżąc w ręku swoją – często wyśmiewaną przez internet – książkę.Dalej było jeszcze lepiej. Ibisz ogłosił bowiem, że jeśli wygra, przekaże pieniądze na szczytny cel. – Proszę, trzymajcie za mnie kciuki, a wszystkie pieniądze, czyli dziewięć milionów koron – niecałe cztery miliony złotych przeznaczę w całości na działalność Kris Young Institute, który już niedługo obwieści światu skład eliksiru młodości – ogłosił żartobliwie.

Fani Ibisza nie mają wątpliwości – prezenter wygrał internet. "Uwielbiam. No padłam! Trzymam kciuki oczywiście", "Trzymam kciuki, Panie Krzysztofie", "Hahaha, i ta powaga w głosie, jajcarz z pana" – piszą internauci. Przypomnijmy, że – jak zarzeka się Ibisz – swojego młodzieńczego wyglądu wcale nie zawdzięcza on eliksirowi młodości czy operacjom plastycznym, ale trzem magicznym czynnikom: aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i regeneracji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
Zysk 0 0Mówią, że to polska "Gra o tron". Za nami premiera kolejnej części piastowskiej sagi
0 0Jak zmieniły się spotkania towarzyskie na przestrzeni lat? Odpowiada Sylwia Chutnik
0 0Znamy skład nowego rządu PiS. Oto pełna lista ministrów
0 0Spełnia się czarny sen Kaczyńskiego. Sondaż pokazuje, kto podbiera mu głosy
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!
0 0"Dedykuję Morawieckiemu". Miller pokazał, czemu podwyżka akcyzy na alkohol to zły pomysł
0 0Lewica pod rękę z PiS i przeciw Gowinowi. Słowa Zawiszy zaskakują
0 0"Nikt nigdy nie pytał". Kandydat na ministra o braku wyższego wykształcenia
0 0Jest szczepionka przeciwko eboli. Na razie może eksperymentalnie pomóc w zwalczeniu epidemii
0 0Myślisz, że to lenistwo, a to depresja. 10 objawów choroby, których nie rozumie otoczenie