Paparazzi przyłapali parę na przytulaniu się.
Paparazzi przyłapali parę na przytulaniu się. Fot. Instagram/dkharbour

Zagraniczne media od dłuższego czasu spekulowały, że David Harbour umawia się z niegrzeczną brytyjską gwiazdą muzyki pop – Lily Allen. Jak się właśnie okazało, para oficjalnie potwierdziła, że ze sobą chodzi. Paparazzi przyłapali ich razem na ulicy.

REKLAMA
Serialowy szeryf Hopper umawia się z o 13 lat młodszą wokalistką. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie parę dni temu na ulicach Nowego Jorku. Zdjęcia paparazzich pojawiły się w "The Mirror". Na fotografiach zakochani nie szczędzą sobie czułości.
31-letnia Lily Allen kibicowała również partnerowi podczas ostatniego odcinka programu "Saturday Night Live", w którym Harbour wystąpił gościnnie jako prowadzący.
Przypomnijmy, że na początku tego roku aktor zerwał ze swoją długoletnią partnerką Alison Sudol ("Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda"), zaś Lily Allen rozwiodła się w 2015 roku z Samem Cooperem, z którym ma dwie córki – Ethel i Marnie.
źródło: "The Mirror"