Aktor "Stranger Things" podsyca ciekawość fanów. Sugeruje, co wydarzy się w 4. sezonie serialu

Aktor wcielił się w postać szeryfa Hoppera.
Aktor wcielił się w postać szeryfa Hoppera. Fot. Instagram/dkharbour
Wiadomość o czwartym sezonie "Stranger Things" zachwyciła fanów serii. Teraz pojawia się pytanie, czego będzie dotyczyć fabuła kolejnej odsłony. Aktor grający szeryfa Hoppera daje widzom niemałe wskazówki. Możliwe, że w serialu zobaczymy powrót bardzo ważnej postaci.


Na ten moment niewiele wiadomo o czwartym sezonie serialu, poza tym, że nadchodzi, a jego akcja nie będzie się już rozgrywać w miasteczku Hawkins. Według fanowskich teorii widzowie podążą za Willem, Jonathanem i Joyce Byersami, a także obdarzoną niesamowitymi mocami Jedenastką.

David Harbour, który wcielił się w postać szeryfa Jima Hoppera, zrobił się w ostatnim czasie bardzo aktywny na Instagramie. Na kilka dni przed zapowiedzią czwartego sezonu aktor opublikował na swoim profilu tajemnicze zdjęcia. Ich opisy mogą być podpowiedzią dla fanów "Stranger Things".W jednym z wpisów Harbour zamieścił zdjęcie słonecznika, na drugim zaś tęczy. "Patrzenie na odwrócony obiekt z drugiej strony może nadać mu zupełnie nowy wymiar. To może działać z każdym, ale przede wszystkim z przedmiotami, o których myślisz, że je bardzo dobrze znasz" – czytamy w pierwszym z jego postów.Oba zdjęcia mogą nawiązywać do matki Jedenastki. W drugim sezonie serialu mogliśmy usłyszeć, jak sparaliżowana kobieta non-stop powtarzała słowa: "Słonecznik, tęcza, trzy w prawo, cztery w lewo, czterysta pięćdziesiąt, oddychaj". To może sugerować, że postać ponownie pojawi się w życiu swojej córki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje