Selena Gomez śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem. "Odrzuciłeś mnie i tego nie ukryjesz"

Gomez i Bieber spotykali się z przerwami od 2010 do 2017 roku.
Gomez i Bieber spotykali się z przerwami od 2010 do 2017 roku. Fot. Youtube.com/SelenaGomez
O miłości Seleny Gomez i Justina Biebera rozpisywały się media na całym świecie. Niestety para nie nacieszyła się sobą zbyt długo. Kanadyjski piosenkarz wziął niedawno ślub ze swoją nową partnerką, a jego była dziewczyna właśnie wydała utwór, w którym śpiewa o ich dawnym uczuciu. "To nasze pożegnanie" – słyszymy w jednej ze zwrotek.


Od ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin minął ponad rok, a Selena Gomez chyba wciąż nie może się pogodzić z utratą ukochanego. Teraz wokalistka wydała piosenkę zatytułowaną "Lose You To Love Me", w której porusza temat jej rozstania z byłym chłopakiem. 27-latka bardzo je przeżyła.
"Odrzuciłeś mnie i tego nie ukryjesz. Zastąpiłeś nas w dwa miesiące, tak jakbym na to zasługiwała" – śpiewa w jednej ze zwrotek.W nowym kawałku Gomez wylewa swój żal. "Musiałam cię stracić, żeby odnaleźć siebie. Ten taniec powoli mnie zabija. (…) To nasze pożegnanie" – słyszymy w tekście.Dodajmy, że w dniu (drugiego) ślubu Biebera z Baldwin piosenkarka wstawiła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, na którym leży smutna w łóżku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!