"Nakręca pan ludzi na satanizm". Lewandowscy już dawno nie byli tak hejtowani

Anna i Robert Lewandowscy krytykowani w sieci za swój udział w Halloween.
Anna i Robert Lewandowscy krytykowani w sieci za swój udział w Halloween. Fot. Instagram / @_rl9
Anna i Robert Lewandowscy swoimi strojami na Halloween wywołali burzę w sieci. Część internautów zaczęło im zarzucać, że nie szanują polskich tradycji, tylko wpisali się w zagraniczną modę. "Praktyka i zabawa w te cudactwa nie czynią dobra" – czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem napastnika Bayernu Monachium.


Robert Lewandowski na Halloween pokazał się w stroju słynnego Jokera. Z kolei jego żona wystąpiła jako Harley Quinn – pomocnica i partnerka Jokera. I na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że para ma do siebie dystans, a dopracowanymi kostiumami wywoła tylko pozytywne reakcje.Ale nic z tego, bo niektórzy lubią doszukiwać się drugiego dna. Na Lewandowskich spadła lawina krytyki, że uczestnictwem w Halloween lekceważą święta obchodzone w Polsce 1 i 2 listopada. Internauci postawili się w roli nie tylko krytyków, ale i moralizatorów.

"W Polsce obchodzi się święto zmarłych, a nie Halloween. Skoro dajecie przykład wielu ludziom w sporcie i zdrowiu, pokażcie też, że jako Polacy warto obchodzić regionalne tradycje, a nie zachodnie przebieranki" – napisała użytkowniczka Facebooka.
To jeden z wpisów, ale idźmy dalej, bo jest ich o wiele więcej. "Państwo Lewandowscy! Wiemy wszyscy, że mieszkacie za zachodnią granicą, ale w waszych żyłach płynie Polska krew! Mamy święto zmarłych, a nie Halloween. Bardzo Was szanuję i co robicie, ale dajcie przykład też przy święcie zmarłych" – czytamy. Ktoś inny nawiązał do akcji "Nie wstydzę się Jezusa", w której brał udział Lewandowski.
W innym komentarzu ktoś stwierdził, że Robert Lewandowski "zrobił z siebie klauna". "Jako osoba publiczna i deklarujący się wierzący nie przystoi robienie z siebie klauna, panie Robercie. Biorąc udział w święcie celtyckim na cześć jakiegoś bożka pod przykrywką frajdy oraz świetnej zabawy nakręca pan tys. osób na satanizm, o czym powinien zdawać sobie pan sprawę. Praktyka i zabawa w te cudactwa nie czynią dobra" – ocenił użytkownik portalu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!
Leroy Merlin 0 0Glamour, a może... pustynny? Najnowsze ekscytujące trendy w urządzaniu wnętrz
Möller's 0 0Jak wspierać rozwój dziecka po 4 tygodniu życia? Ten składnik warto wprowadzić do diety
dad:HERO 0 0I wtedy wchodzi Pepsi, cała na różowo… Wina musującego z logiem tej firmy się nie spodziewałeś
Volvo 0 0Chcesz tanio kupić nowy samochód? To najlepszy moment. Zobacz, co wymyśliło Volvo
0 0Takich ludzi trzeba jak najszybciej wyeliminować z dróg. "Bogate dzieciaki" chwalą się piractwem