Żona byłego radnego PiS w reklamie rajstop. Akcja nawiązuje do przemocy domowej

Karolina Piasecka w reklamie rajstop "Adrian".
Karolina Piasecka w reklamie rajstop "Adrian". Fot. Facebook / Marketing przy Kawie
Producenci rajstop "Adrian" w swoich akcjach reklamowych nie boją się podejmować trudnych tematów. W jesiennej kampanii marketingowej wzięła udział Karolina Piasecka, żona byłego radnego Prawa i Sprawiedliwości, skazanego na bezwzględne więzienie za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią.


"Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!!" – takie hasło pojawiło się na billboardzie z Karoliną Piasecką w roli głównej. Kobieta pozowała w bieliźnie i rajstopach, ucharakteryzowana na ofiarę pobicia. Do tego dołączono jeszcze zaciśniętą pięść. O nowej akcji reklamowej marki "Adrian" informuje portal marketingprzykawie.pl.
W sierpniu zapadł wyrok w sprawie byłego radnego PiS Rafała P. Sprawca otrzymał karę dwóch lat bezwzględnego więzienia oraz zakaz zbliżania się do byłej żony przez 5 lat. W lutym 2017 r. Piasecka ujawniła nagrania, na których mężczyzna znęcał się nad nią fizycznie i obrażał.

Jak dotąd marka "Adrian" słynęła z dość specyficznych reklam, które wzbudzały skrajne reakcje. To "Adrian" jako pierwszy łamał stereotypy dotyczące m.in. niepełnosprawności czy alkoholizmu. Do współpracy zapraszał Ilonę Felicjańską i Monikę Kuszyńską, panie podpisywały się pod hasłem, że "marka kocha wszystkie kobiety".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Marszałek Macierewicz wyrzucił z siebie wszystko. Mówił o gender i "neosocjalistycznym imperium"
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction