Miejsca na obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w rekordowym tempie. Sześć minut!

Treningi Anny Lewandowskiej cieszą się olbrzymim zainteresowaniem
Treningi Anny Lewandowskiej cieszą się olbrzymim zainteresowaniem Fot. Instagram / annalewandowskahpba
Fanki Anny Lewandowskiej są niepocieszone. Część z nich nie zdążyła nawet zobaczyć informacji o starcie sprzedaży biletów na kolejną edycję obozu Camp by Ann, a te już zostały wyprzedane. I to w... 6 minut!


Anna Lewandowska to obok Ewy Chodakowskiej najpopularniejsza trenerka w Polsce. Olbrzymim zainteresowaniem cieszy się wszystko, co sygnuje swoim własnym nazwiskiem: czy to aplikacja mobilna (z dość zadziwiającymi przepisami), czy przekąski, czy w końcu zajęcia przez nią prowadzone.

O tym, jak popularne są treningi Lewandowskiej, jej fanki właśnie przekonały się na własnej skórze. We wtorek rano na profilu trenerki na Instagramie pojawiła się informacja, że właśnie wystartowały zapisy na kolejną edycję Camp by Ann. Jednak część zainteresowanych musiała obejść się smakiem, bo miejsca zostały wyprzedane już po... 6 minutach, o czym poinformowała w edytowanym na poście sama Lewandowska. "Gratuluję i do zobaczenia!" – napisała do szcześliwców.Te fanki żony Roberta Lewandowskiego, które nie miały tyle szczęścia, nie kryły rozczarowania. "Haha, nawet nie zdążyłam zobaczyć posta, a tu już koniec", "Szkoda, bo mało kto miał szansę na zapisy", "Kurczę, znowu nie zdążyłam", "Cóż za prędkość" – pisały zawiedzione. Szczęścia nie miała również Magda Steczkowska. "A ja dopiero wstałam. BRAWO" – napisała celebrytka w komentarzu.

Camp by Ann nie jest najtańszą imprezą. Udział kosztuje 3300 zł, jednak – jak widać – to nie odstrasza zainteresowanych. Obóz treningowy Lewandowskiej odbędzie się tradycyjnie w Dojo "Stara Wieś", a szczęśliwców czekają nie tylko ćwiczenia, ale również wykłady motywacyjne, konsultacje dietetyczne oraz posiłki przygotowane pod okiem Lewandowskiej. Miejmy tylko nadzieję, że tak szybko wyprzedane treningi poprawią smutnej trenerce humor.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Marszałek Macierewicz wyrzucił z siebie wszystko. Mówił o gender i "neosocjalistycznym imperium"
INN:Poland 0 0Od spalonej wątróbki do wynalezienia internetu. Fascynujący życiorys Paula Barana
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna