"Pomyłka została naprawiona". Macierewicz jednak zaproszony na inauguracyjną sesję Senatu

Barbara Borys-Damięcka zapewnia, że błąd z brakiem zaproszenia dla Antoniego Macierewicza został już naprawiony.
Barbara Borys-Damięcka zapewnia, że błąd z brakiem zaproszenia dla Antoniego Macierewicza został już naprawiony. Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Prawica już się zaczynała rozgrzewać do walki o honor Antoniego Macierewicza, Stanisław Karczewski pisał o zadymie widocznej na horyzoncie, a tu się okazuje, że doszło do zwykłej pomyłki. Barbara Borys-Damięcka informuje, że błąd został naprawiony i Antoni Macierewicz dostał już zaproszenie na inauguracyjną sesję Senatu.


– Zostałam wprowadzona w błąd, że nie zaprasza się marszałka seniora Sejmu, natomiast zaprasza się marszałka kończącej się kadencji. Kiedy to sprawdziliśmy i okazało się, że tradycja stanowi inaczej, ta pomyłka została naprawiona, a zaproszenie wysłane – powiedziała na antenie Polsat News marszałek senior Senatu Barbara Borys-Damięcka. To zdaje się kończyć krótkotrwałą aferę związaną z zaproszeniem Antoniego Macierewicza na inauguracyjną sesję Senatu. Zdaniem Borys-Damięckiej Stanisławowi Karczewskiemu "puściły nerwy", skoro zdecydował się zamieścić wpis na Twitterze o "widocznej zadymie na horyzoncie". – Gdyby zapytał mnie, dowiedziałby się, jaka jest sytuacja – zapewnia marszałek senior Senatu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Jazda w tym aucie to czysta przyjemność. Rodzina będzie zachwycona
Brita 0 0Co powinno pić dziecko? Dobrą wodę znajdziesz nie tylko na sklepowych półkach
TYLKO W NATEMAT 0 0PiS przystąpił do realizacji obietnic, czyli dlaczego Polacy będą zarabiali mniej
0 0Tak PiS załata budżet. W styczniu ceny alkoholu i papierosów pójdą w górę!