[Krótko] Ludovic Obraniak wyjechał ze zgrupowania, zastąpi go Artur Sobiech

Ludovic Obraniak na meczu reprezentacji podczas Euro 2012
Ludovic Obraniak na meczu reprezentacji podczas Euro 2012 Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Ludovic Obraniak otrzymał czerwoną kartkę we wczorajszym meczu z Czarnogórą, nie zagra więc w następnym meczu. Może to być poważny cios dla reprezentacji. Trener na mecz z Mołdawią powołał więc do kadry Artura Sobiecha.Ludovic Obraniak otrzymał czerwoną kartkę na wczorajszym meczu eliminacji Mistrzostw Świata za odepchnięcie rywala. W związku z tym otrzymał pozwolenie na opuszczenie zgrupowanie kadry i powrót do Francji. Zastąpi go Artur Sobiech, który jest chwalony za ostatnie mecze w Hannoverze 96.

Niezły Polanski, tragiczny Obraniak – co dały reprezentacji "farbowane lisy"?

Większość piłkarzy reprezentacji Polski mówiła po meczu, że zachowanie Ludovica Obraniaka - dostał czerwoną kartkę za przewrócenie rywala, gdy to Polska grała z przewagą zawodnika - było karygodne. - Jak najbardziej mieliśmy do niego pretensje. Nie możemy dać się prowokować w takich sytuacjach. Najgorsze w tym wszystkim, że to nie pierwszy raz, ale zdarza się Ludo już po raz drugi. Przy pierwszym mogliśmy przymknąć oko, przy drugim trzeba zareagować - powiedział po meczu z Czarnogórą kapitan reprezentacji, Kuba Błaszczykowski. CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: sport.pl


Kadra przebywa obecnie w Wrocławiu i szykuje się do wtorkowego meczu z Mołdawią, który odbędzie się w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Po pierwszej kolejce ma 1 pkt i zajmuje drugie miejsce w grupie. Mołdawia przegrał swój pierwszy mecz z Anglią 0:5.

Źródło: Sport.pl

Słaba Czarnogóra - słaba Polska 2:2. Oto 10 naszych wniosków po meczu
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...