Polityczny grill u Romana Giertycha pod okiem kamer. Dziennikarze na Twitterze krytykują Polsat News

Roman Giertych
Roman Giertych Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
Potwierdziły się informacje naTemat o organizowanym przez Romana Giertycha spotkaniu polityków przy grillu. Na Twitterze dziennikarze i komentatorzy wymieniali się informacjami o gościach byłego wicepremiera i ministra edukacji. Jedna ze stacji informacyjnych postawiła nawet kamerę przed domem polityka. Za to posypały się na nią gromy.

Jednym z gorętszych tematów w krajowej polityce jest ostatnimi czasy działalność Romana Giertycha. Były lider Ligi Polskich Rodzin zacieśnia kontakty ze Platformą Obywatelską - swoimi dawnymi wrogami. Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy o spotkaniu, które miał zorganizować były minister edukacji. Nasz doniesienia potwierdziły się, a dziennikarze i komentatorzy na Twitterze wymieniali się informacjami o "grillu u Giertycha".

Zobacz też: Dyskusja o Romanie Giertychu. Zdrojewski: stał się cieplejszym człowiekiem. Palikot: przypominam, że to neofaszysta

Spotkaniem zajęły się też tradycyjne media. Telewizja Polsat News miała kamerę w pobliżu domu Romana Giertycha. Agnieszka Gozdyra, prowadząca m.in. program "To Był Dzień" informowała kto pojawił się na politycznym grillu. "PN: Kazimierz Marcinkiewicz. Michał Kamiński i Rafał Ziemkiewicz na grillu u mec. Giertycha.." - napisała dziennikarka. Później poinformowała jeszcze, że na spotkaniu pojawił się Ryszard Kalisz.

"Macie kamerę pod domem Romana Giertycha?" - zapytała Gozdyrę Agnieszka Rucińska, reporterka sejmowa Polskiego Radia. Dziennikarka Polsat News potwierdziła informację. Wywołało to pełne ironii komentarze, które były sceptyczne wobec działania stacji.
Agnieszka Rucińska
Polskie Radio

Dla fanów obserwacji grilla u Giertycha...wiem gdzie Rostowski jada sushi. Jeszcze kamer tam nie było CZYTAJ WIĘCEJ


Reporter radia RMF FM Krzysztof Berenda dodawał kąśliwie "A ja wiem gdzie prasuje koszule!". Głos w sprawie zabrała też kataryna, znana prawicowa blogerka.
kataryna
blogerka

Matko, Polsat z kamerą pod domem Giertycha sprawdza kto wchodzi na grilla. A myślałam, że sezon ogórkowy się skończył. Giertych ma reklamę. CZYTAJ WIĘCEJ

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...